Kisgömböc Ételbár Debrecen

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Kisgömböc Ételbár Debrecen vélemények

Átlagos 2023. december 18.egyedül járt itt
A Kisgömböc egy átlagos tálca-tologatós hely, alacsony árakkal, kedves kiszolgálással. Kértem egy adag pacalt elvitelre, meg egy fasírtot. A remek, fagyasztóba tehető műanyag csomagolással (többször is használható jóféle dobozzal) együtt fizettem 2635 forintot.
Kisgömböc Ételbár Debrecen - EgyébKisgömböc Ételbár Debrecen - EgyébKisgömböc Ételbár Debrecen - EgyébKisgömböc Ételbár Debrecen - EgyébKisgömböc Ételbár Debrecen - EgyébKisgömböc Ételbár Debrecen - EgyébKisgömböc Ételbár Debrecen - EgyébKisgömböc Ételbár Debrecen - EgyébKisgömböc Ételbár Debrecen - EgyébKisgömböc Ételbár Debrecen - EgyébKisgömböc Ételbár Debrecen - EgyébKisgömböc Ételbár Debrecen - EgyébKisgömböc Ételbár Debrecen - EgyébKisgömböc Ételbár Debrecen - Egyéb
Kiváló 2023. január 7.egyedül járt itt
Többször voltam már a vendégük.
Nyilván azért; mert mindennel meg voltam elégedve.Ma este nem működött az OTP rendszer és a főnök csak annyit mondott; majd behozom; mivel csak kártya volt nálam. Példa értékű; hogy ilyen emberek is léteznek 2023- van Vezető és mégis ember.Sokan tanulhatnának tőle
Gyenge 2022. április 14.a párjával járt itt
Drága lett a menü főleg ahhoz képest hogy 3/4 1kor már nincs is.A lányok már nem kedveeek,nem köszönnek.
2021. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
arra tökéletes. Ebédidőben érkezünk. Van menű. elég változatos a heti váltásban. Mi, á la carte választunk, babgulyás,rántott hús a gyerekeknek, gyümölcsleves,milánói makaróni. . A berendezést uralja a célszerűség. Asztalok letörölve,sőt fűszertartó és fogpiszkáló is van kitéve. Az ételek jók.
Kisgömböc Ételbár Debrecen - EgyébKisgömböc Ételbár Debrecen - EgyébKisgömböc Ételbár Debrecen - Külső képKisgömböc Ételbár Debrecen - Külső képKisgömböc Ételbár Debrecen - BelsőKisgömböc Ételbár Debrecen - BelsőKisgömböc Ételbár Debrecen - Étel/italKisgömböc Ételbár Debrecen - Étel/ital
Átlagos 2015. január 22.a párjával járt itt
Többször jártam náluk, többféle ételt fogyasztottam már. A nevük már megváltozott és egy gyros részt is kialakítottak. Röviden jellemezve: házias ízek, elfogadható árak, elfogadható minőség, bár néha nekem egyik másik étel kissé zsíros. Amit nem szeretek náluk, azok egyedül a székeik, melyek homorú formájuk miatt nekem kényelmetlenné teszik az étkezést.
Átlagos 2013. október 3.egyedül járt itt
Viszonylag jó hely,A kiszolgálás rendben van,a személyzet udvarias és segítőkész. A menü leveseik és a főzelékeik nem túl jók de aki hagyományos ételekkel akar jól lakni annak ajánlom. A választék lehetne kicsit nagyobb és talán a minőséghez képest picit drága. Az utóbbi években sokat fejlődött,megszépült és egy Gyros-os részt is kialakítottak. Összességében nem rossz hely