Művészbejáró Debrecen

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Művészbejáró Debrecen vélemények

Kiváló 2020. február 16.barátokkal járt itt
A Művészbejáró nem egyszerűen nagyon jó vagy kiemelkedő élményünk volt, hanem katartikus. Külön hozzátett az élményhez, hogy egy igazi ínyenc barátommal voltam itt, aki maga is főz, profi séftől tanult, magas szintű külföldi éttermekben dolgozott pincérként, megfordult egy sor michelin csillagra esélyes illetve csillagos étteremben.
Átlagos 2019. október 21.családjával járt itt
Szombati ebédünkre olyan helyet keresünk,ahol még nem jártunk,ez már egyre nehezebb. A belvárosi Művészbejáró étterem pont szemben van a színház művészbejárójával,innen a kreativ elnevezés. Megközeliteni nem könnyű, 100 méteres körzetben nincs parkolóhely, pedig nincs is munkanap.
Művészbejáró Debrecen - Külső képMűvészbejáró Debrecen - EgyébMűvészbejáró Debrecen - Étel/italMűvészbejáró Debrecen - Étel/italMűvészbejáró Debrecen - Étel/italMűvészbejáró Debrecen - Étel/italMűvészbejáró Debrecen - Étel/italMűvészbejáró Debrecen - Étel/italMűvészbejáró Debrecen - Étel/italMűvészbejáró Debrecen - Étel/italMűvészbejáró Debrecen - Étel/italMűvészbejáró Debrecen - BelsőMűvészbejáró Debrecen - BelsőMűvészbejáró Debrecen - BelsőMűvészbejáró Debrecen - Étel/italMűvészbejáró Debrecen - Étel/italMűvészbejáró Debrecen - BelsőMűvészbejáró Debrecen - Külső képMűvészbejáró Debrecen - Belső