Panoráma Étterem Debrecen Debrecen
4034 Debrecen, Nagycsere 32.

Panoráma Étterem Debrecen Debrecen a térképen

Panoráma Étterem Debrecen Debrecen értékelése:

43. helyezett a 212 debreceni étterem közül
99. helyezett Észak Alföldön - 726 étterem közül

koktélok
magyar, angol, olasz
ingyenes parkolás, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség, csocsó ...
nincs

RENDEZVÉNYSZERVEZÉS

Panoráma Étterem Debrecen Debrecen képei

Panoráma Étterem Debrecen Debrecen vélemények

2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 15.
A mai napon tartottuk édesapám születésnapját az étteremben, nagyon kellemes a hangulat. Kedvesek, segítőkészek az alkalmazottak és a tulajdonos is. Nekem külön bevállalták a gluténmentes étel elkészítését, ami szintén nagyon finom volt és nem volt semmi probléma vele. Bátran ajánlom olyan személyeknek is,akik ételérzékenységgel küzdenek! !

2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 1.
Az egyik kedvenc éttermem. Asztalt foglalunk óvatosságból. Van hely bőven érkezéskor és még a nap is süt. Érkezés 13,15-kor. Sarokasztalt választunk a háromnyelvű étlappal emberünk máris felveszi az italrendelést,addig választunk. Az étlap teljesen jó. Nem egy regény de választék van levesből és főételből is bőségesen.

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2018. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Mivel nem az étterem étlapjáról választottunk, hanem egy esküvői vacsorai menüsort kaptunk, ezért sok csak az erre vonatkozó konklúziót tudtuk levonni. A húslevest tállal kaptuk 4 személyre, amiben húsból és zöldségből 4 személy számára elegendő volt mennyiség volt. A sültes tál magyaros ízek jegyében volt elkészítve, nem volt túlsütve, nem tocsogott az olajban.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Most negyedszer vagyunk itt,eddig 2:1-re a jó élményeink vezetnek. Délután érkezünk,15,20-kor,a sok parkoló autó ellenére csak mi vagyunk az étteremben. Azonnal étlapot,és mit innánk kérdést kapunk. Ahogy az italok megjönnek,rendelni is tudunk. Az étlap meglepően választékos,új menűsor van, örömmel látom,hogy a magyaros ízek dominálnak.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Még mindig ünnepelünk,ezúttal a családdal itthon. Tavaly nagyon elégedetten távoztunk innen,ezért választom most a családi ebéd szinhelyének. Kimegyünk a városból,de itt már lehet parkolni bár sok autó áll az udvaron. Bent jó pár asztalnál ülnek,ezért a teraszon ülünk le. Itt nincs tömeg. De pincér sem nagyon,igaz étlapot hamar hoznak.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedvesemmel jártunk itt a mai napon és nagyon jó benyomást tett ránk a hely. Az volt a fő szempontunk, hogy egy all you can eat, svédasztalos ebédet fogyasszunk el valahol a városban. Már volt olyan hely, amit kipróbáltunk, de esélyt akartunk adni másnak is. Megérte! Nagyon szívélyes kiszolgálással, bőséges és minőségi ételekkel találtuk szembe magunkat.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Júliusban felháborodva távoztunk, mert kutyába se vettek bennünket. Mivel mindenkinek jár második esély, azonkívül kíváncsiak vagyunk az étteremre, ezért ma idejövűnk ebédelni. Jól tettük! Érkezéskor nem követjük el a múltkori hibát, hogy kint ülünk le, a belső étteremben választunk asztalt. Meglepetés, és nem az utolsó!

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ráérünk, fülledt meleg idő van, ezért olyan helyet választok, ahol levegőn ehetünk. Ezért a Panoráma étterembe megyünk. Kiadós eső után, 8 kilométert autózik egy jó ebéd reményében. Megközelítés jó úton lehetséges Vamospercs felé. Parkolóhely is van. Érkezünk 14.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, páros kezeléssel, lovaglással, hintózással, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.31.
Prima Villa 3
6 nap/5 éjszaka 5.598,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.09.28. - 2020.12.25.
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.809 - 13.961,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2019.01.09. - 2020.12.20.
Best Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.31. - 2021.03.31.
Mary Apartman
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással
2020.10.20. - 2020.11.02.
Deák Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.12.28. - 2021.01.03.
Riviera Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.12. - 2020.10.24.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyik nap all inclusive italfogyasztással, fürdőbelépővel, tojáskereső versennyel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700 - 8.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.31. - 2021.04.30.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Prima Villa 3 Debrecen
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Napi árak
Akciós kihagyhatatlan hétköznapi kényeztetés (min. 5 éj)

Panoráma Étterem Debrecen DebrecenX