Rózsás Csárda Debrecen

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Rózsás Csárda Debrecen vélemények

Kiváló 2016. augusztus 6.családjával járt itt
Szabadságon vagyunk, ezért messzebb is ráérünk szétnézni. Szeretem a csárdákat, néha igazi élményt adnak. Ma kimegyünk Józsára ebédelni. A Rózsás csárda kellemes meglepetés. Megközelítés fő úton könnyű, saját parkolója van. Hamar bejutunk. A hely hangulata egészen egyedi, a népies stílus és a használati tárgyak nagyon érdekessé teszik.
Rózsás Csárda Debrecen - EgyébRózsás Csárda Debrecen - EgyébRózsás Csárda Debrecen - EgyébRózsás Csárda Debrecen - EgyébRózsás Csárda Debrecen - EgyébRózsás Csárda Debrecen - EgyébRózsás Csárda Debrecen - EgyébRózsás Csárda Debrecen - EgyébRózsás Csárda Debrecen - EgyébRózsás Csárda Debrecen - EgyébRózsás Csárda Debrecen - EgyébRózsás Csárda Debrecen - BelsőRózsás Csárda Debrecen - BelsőRózsás Csárda Debrecen - Étel/italRózsás Csárda Debrecen - BelsőRózsás Csárda Debrecen - Étel/italRózsás Csárda Debrecen - Étel/italRózsás Csárda Debrecen - Étel/italRózsás Csárda Debrecen - BelsőRózsás Csárda Debrecen - BelsőRózsás Csárda Debrecen - BelsőRózsás Csárda Debrecen - Étel/italRózsás Csárda Debrecen - Étel/italRózsás Csárda Debrecen - Étel/italRózsás Csárda Debrecen - Étel/italRózsás Csárda Debrecen - Étel/italRózsás Csárda Debrecen - Étel/italRózsás Csárda Debrecen - Külső képRózsás Csárda Debrecen - Étel/italRózsás Csárda Debrecen - Étel/italRózsás Csárda Debrecen - Külső képRózsás Csárda Debrecen - Külső képRózsás Csárda Debrecen - Étlap/itallapRózsás Csárda Debrecen - Étlap/itallapRózsás Csárda Debrecen - Étlap/itallapRózsás Csárda Debrecen - Étlap/itallapRózsás Csárda Debrecen - Étlap/itallapRózsás Csárda Debrecen - Étel/italRózsás Csárda Debrecen - BelsőRózsás Csárda Debrecen - BelsőRózsás Csárda Debrecen - BelsőRózsás Csárda Debrecen - Étel/italRózsás Csárda Debrecen - Étel/italRózsás Csárda Debrecen - Étlap/itallapRózsás Csárda Debrecen - Étlap/itallapRózsás Csárda Debrecen - EgyébRózsás Csárda Debrecen - Külső képRózsás Csárda Debrecen - EgyébRózsás Csárda Debrecen - Külső képRózsás Csárda Debrecen - BelsőRózsás Csárda Debrecen - BelsőRózsás Csárda Debrecen - BelsőRózsás Csárda Debrecen - Étel/italRózsás Csárda Debrecen - Étel/italRózsás Csárda Debrecen - BelsőRózsás Csárda Debrecen - Külső képRózsás Csárda Debrecen - BelsőRózsás Csárda Debrecen - Külső kép
Kiváló 2016. július 20.gyerekekkel járt itt
Már több alkalommal jártam itt családommal. A kiszolgálás, az ételek minősége kiváló. A gyermekeknek van egy kis játszósarok, hogy a várakozás idején játszanak, így gyorsabban telik az idő. Egy alkalommal - keresztelőkor - elvitelre kértük az ételt, mindenki nagyon meg volt elégedve az étel mennyiségével és minőségével.
Gyenge 2015. október 27.családjával járt itt
Családi eseményen voltunk a Rózsás Csárdában (nem először). Az ételek finomak, a kiszolgálás átlagos szerintem. Ehhez képest én drágállom. Ottjártunkkor a vizesblokk nem működött rendesen, ami alaposan levon a hangulat értékből. Legalább egy kiírás lehetett volna. . Előző látogatásunknál a fenti problémát nem tapasztaltam, de a hangulat akkor sem "jön át".
2015. augusztus 31.barátokkal járt itt
Debreceni pihenésünk alkalmával tértünk be ide vacsorázni. 5 felnőtt és 1 gyermek. Az étterem hangulatos a kiszolgálás szerintem gyors volt az ételek frissek voltak - lehetne bátrabban fűszerezni-, viszont nagyon hiányoltuk a halk zenét. A gyermek kívánságait maximálisan teljesítették volt játszó rész is. Az árak viszonylagosan magasak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
2014. január 12. járt itt
Viszonylag sokszor volt szerencsém megkóstolni a Csárda ételeit. Többször tartottunk itt családi összejövetelt is. Az ételekkel elégedettek voltunk, kiadósak és finomak voltak. A kiszolgálás azonban nagyon lassú volt, és bár elütöttük az időt beszélgetéssel, még így is feltűnt, hogy rengeteget kellett várni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. november 22., kollégákkal járt itt
Több alkalommal is betértünk már jártunkban-keltünkben, megkóstoltunk többféle ételt is, legtöbbször meg voltunk elégedve. Ha egy tanácsot adhatnánk az étlapot illetően: a kevesebb több lenne, mert elég nagy a választék, de nem nagyon találtunk olyat, ami miatt csak ide jönnénk mindig.