The Box Donut Debrecen

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

The Box Donut Debrecen vélemények

Szörnyű 2023. december 18.a párjával járt itt
Fánkok és ételek nagyon finomak. De a mai kiszolgálás során olyan degradáló és megalázó mondatokat kaptunk a felszolgáló-tól, mert ő maximum idézőjelesen az, hogy miatta soha többet be nem tesszük a lábunkat a férjemmel. Kedvenc helyünk volt, de ezek után soha többet.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2023. november 17.barátokkal járt itt
Azt kell mondjam, hogy túl drága. Az íze tényleg elég jó. De ennyit elkérni egy fánkért, szerintem embertelen. A kiszolgálás olyan, amilyen. Úgy érződik, hogy aki mutatósabb, azt többre nézik mert gazdagabbak tűnik.
Kiváló 2023. augusztus 5.egyedül járt itt
A franchise egységekre nem szoktam 4 pontot adni, de ami remek, az remek. Ettem itt egy gombóc kiváló cukormentes málnafagyit, nem a cukormentesség volt a lényeg, hanem az alapanyag, málnafagyit csak ebben a variánsban adtak. 450 ft volt, ami feltűnően kedvező díjszabás. Ki volt téve a pultra kétféle négyszögletes fánk, negyedelve, ezekből lehetett ingyen kóstolni.
The Box Donut Debrecen - EgyébThe Box Donut Debrecen - EgyébThe Box Donut Debrecen - EgyébThe Box Donut Debrecen - EgyébThe Box Donut Debrecen - EgyébThe Box Donut Debrecen - EgyébThe Box Donut Debrecen - EgyébThe Box Donut Debrecen - Egyéb