Vintage World Debrecen

Vintage World Debrecen
Vintage World DebrecenVintage World Debrecen
Vintage World DebrecenVintage World Debrecen

Vintage World Debrecen bemutatkozása

Az üzlet mind megjelenésében, mind pedig kínálatában elrugaszkodott a megszokottól, a hagyományostól.
Több részből áll: Kávézó-Reggeliző-Cukrászda és Virág-Ajándék, eredeti vintage hangulatban kialakítva, ahol a régi dolgok új értelmezést nyernek!
Édes és sós brunch ételeinket a hét minden napján megkóstolhatod!

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Vintage World Debrecen vélemények

2023. augusztus 10.barátokkal járt itt
A Vintage World igen előkelő helyen szerepel a Triadvisoron, a debreceni helyek élén áll, a Csokonai mögött. Emiatt itt vettem célba tavaly novemberben. A dizájn nem meglepő módon a vintage stílust követi. Ettünk egy mini mangós panna cottat (490), ami túl zselatinos volt, a mangó is katarzismentes, továbbá egy mákos gubát (990) amivel alapvetően meg voltunk elégedve.
Vintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - EgyébVintage World Debrecen - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. január 26.gyerekekkel járt itt
A szállás svédasztalos reggelije helyett választottuk ezt a helyet és nem bántuk meg! Tényleg nem a mi világunk ez a csupavirág, csuparózsaszín berendezés, de abban, hogy minden mindennel összhangban van, mégis van valami vonzó. Négyen négyféle reggelit kértünk, mindenki másféle innivalóval, szóval teszteltük a kínálatot.
Szörnyű 2017. február 13.családjával járt itt
Többször jártam már a kávéházban "ne ítélj első látásra " alapon, de időpocsékolás volt az egész! Legutoljára mikor ott jártam majdnem a lábam törtem! Arra nem voltak képesek a felszolgálók, hogy azt a pirinyó kis részt ami a bejáratnál van felmossák . A kiszolgálás pocsék, legalább 15percet vártam mire valaki felvette a rendelésem és kiszolgált.
Kiváló 2016. október 24.barátokkal járt itt
A csajokkal egy nyári délután beültünk ide, inni valami hűsítőt. Elég sokféle limonádé közül lehet választani, és mind finom és szép színes is :) A helynek elég csajos a hangulata, tetszett nagyon a dekoráció és hogy a helyszínen lehetett rendelni dekor termékeket. A kiszolgálás rendben volt, és a hely is szép tiszta, rendezett volt. Ide még biztosan visszatérünk.
Vintage World Debrecen a térképen
4025 DebrecenArany János u. 6.
06 52 445445
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • brunch • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • kisállat bevihető • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V