Volt Egyszer Kávéház Debrecen

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Volt Egyszer Kávéház Debrecen vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2023. november 17.barátokkal járt itt
Mindenkitől azt hallani, hogy be se tudsz jutni, csak ha asztalt foglalsz. . Na ez nekem már elvette a kedvem az egésztől. . . A belvárosban egy ilyen kávézó. . . ? ! Gusztustalan. Persze, mint kiderül ez nem (mindig) igaz. Egyszer bejutottunk, de nagyon csalódtam. Minden középszerű volt, sőt még az se.
Kiváló 2023. április 7.a párjával járt itt
Folyamatosan jöttek a vendégek a kávézóba a Húsvét előtti pénteken. Hangulatos hely, nagy választékkal, van lehetőség egyedi kávék megalkotására. A kávék costa-ból készülnek, finomak. A berendezés arra csábít, hogy tovább maradjunk, a hideg ellenére még kint is ültek. A tisztaságra sem lehet panasz.
2019. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
A „Volt egyszer” dizájnos hely a Piac utcán, új hullámos népszerű kávézó. Néhány éve már jártam itt néhány jóbaráttal. Most a családot vittem el kávézni. A kiszolgálás ezúttal elég személytelen volt. A kávé ismét finomnak bizonyult, a sütik nem eget rengetőek, 4 pontba beleférnek, de azért hasonló helyeken meggyőzőbbeket is lehet kapni.
Volt Egyszer Kávéház Debrecen - MosdóVolt Egyszer Kávéház Debrecen - Étel/italVolt Egyszer Kávéház Debrecen - Étel/italVolt Egyszer Kávéház Debrecen - Étel/italVolt Egyszer Kávéház Debrecen - Étel/italVolt Egyszer Kávéház Debrecen - Étel/italVolt Egyszer Kávéház Debrecen - BelsőVolt Egyszer Kávéház Debrecen - Étel/italVolt Egyszer Kávéház Debrecen - BelsőVolt Egyszer Kávéház Debrecen - BelsőVolt Egyszer Kávéház Debrecen - BelsőVolt Egyszer Kávéház Debrecen - Külső képVolt Egyszer Kávéház Debrecen - Étel/italVolt Egyszer Kávéház Debrecen - Étel/italVolt Egyszer Kávéház Debrecen - Étel/italVolt Egyszer Kávéház Debrecen - BelsőVolt Egyszer Kávéház Debrecen - BelsőVolt Egyszer Kávéház Debrecen - BelsőVolt Egyszer Kávéház Debrecen - Étel/ital
Kiváló 2016. július 15.barátokkal járt itt
A “Volt egyszer” nem véletlenül népszerű hely. Jól kézben van tartva, az üzletvezető hitelesen és jól kommunikál, velünk is elbeszélgetett. Elmondtuk, hogy erre a honlapra írunk majd beszámolót, mondta, hogy ez jó is, meg nem is, mert van aki nem mondja meg, hogy mi a baja szemtől szembe, utána meg kritikát ír.