Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén

4,2
a 26 demjéni szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén
Egri Korona Borház & Wellness Hotel DemjénEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén

Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén bemutatkozása

Az Egri Korona Borház & Wellness Hotel az egri borvidéken, Egertől 13 km-re, az egerszalóki hőforráshoz vezető úton található.
A Magyarországon szinte egyedülálló technológiájú borászati vállalkozás nemcsak magas minőségű borok előállításával foglalkozik, hanem – hasonlóan a francia chateaukhoz, vagy az ausztrál winerykhez – borkóstolók és nívós szakmai rendezvények lebonyolítását, a borturizmus felvirágoztatását tűzte ki célul.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2024.07.01-ig
Natura Vendégházak Demjén
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén vélemények

Kiváló 2014. május 25.a párjával járt itt
Március elején voltunk itt a párommal. A környezet nagyon szép,vidékies. Udvarias kiszolgálás, segítőkész hozzáállás, finom borok, családias hangulat, kényelmes szobák, szuper wellness, étterem felülmúlhatatlan, csak ajánlani tudom másoknak is. A Wellnes részleg nagyon jó,külön tetszett,hogy a kültéri mendencét éjjel is lehetett használni. Barátunk lett a ház fekete cicája is! :)
Kiváló 2014. március 19.a párjával járt itt
Februárban töltöttünk néhány napot férjemmel a Korona Borházban. Csodálatos környezetben figyelmes személyzet,finom ételek,borok fogadtak bennünket. Kellemes pihenést nyújtottak a szolgáltatások, a wellness részleg,az éjszaka is használható medence, a frissítő masszázsok mind-mind kellemessé tették a pihenésünket. Mindenkinek ajánlom,mi is újra visszatérünk!
Kiváló 2014. március 5.családjával járt itt
Kiváló szállás, kiváló konyha, kiváló pince, kiváló wellness. Többször is visszatértünk a családdal és baráti társasággal is. Külön tetszett, hogy a termálvizet lajtos kocsival hozzák a kültéri jakuzziba. Nagyon finomak a gombás ételeik. Nagyon finomak a kései szüretelésű boraik. Nagyon kedvesek a személyzet tagjai. Kiváló volt a borkóstolós vacsora is.
Mindenkinek szívesen ajánlom!
2014. február 21.családjával járt itt
Családommal jártam itt már többször . A hely nagyon szép udvarias a kiszolgálás,nagyon finom ételek. A wellness részleg nagyon jó a szaunák is meg a masszázs. Sőt kinti medence is éjjel nappal használható. Mindenkinek csak ajánlani tudom a pincészet borát nagyon finom még ajándékba is kaptunk.
2014. február 18.a párjával járt itt
Januárban voltunk, egy hétvégét töltöttünk itt a párommal. Összességében nagyon tetszett! A wellness épületben laktunk. Szuper volt mert csak pár lépés volt az élménymedence. Bár nekem nem volt bajom ezzel de meg kell jegyeznem hogy reggel 8 óra után aki aludni szeret annak inkább a házikókat javaslom.
Kiváló 2014. január 29. járt itt
Nagyon szép helyen van. Remek a kiszolgálás, nagyon kedves és barátságos a személyzet, ízletesek az ételek, bőséges és finom a reggeli. A ház jó elrendezésű. Fantasztikus dolog, hogy 24 órában lehet használni a kültéri medencét és a jakuzzit (aminek a vize kellemesen meleg, még így télen is).
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Medence/kertEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Medence/kertEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - EgyébEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső kép
Kiváló 2013. december 30.a párjával járt itt
A szálláshely tiszta, csendes, tökéletes hely az elvonulásra, összebújásra. A wellness részleg is szuper, bár melegvizes medence lehetne a fedett részen is. A személyzet nagyon kedves, az ételek finomak, esetleg az ebéd és vacsora választékát lehetne bővíteni. Feltöltődésre, romantikára remek választás!
Kiváló 2013. december 29.családjával járt itt
Kiváló adottságok, jól kihasználva. A pavilonból kilépve máris a meleg vízbe huppanhattunk. Az ételek kicsit túl soknak is bizonyultak. Nagyon finom a sok gombás étel. A személyzet előzékeny és figyelmes. Nagyon jó, hogy a fürdőmedencék éjjel és nappal is rendelkezésre állnak. A fürdőmedencék vízhőmérséklete is nagyon kedvező.
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Medence/kert
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
A párommal jártam Demjénben, az Egri Korona Borház & Wellness Hotelben, idén augusztusban. Csodálatos természet, szőlőültetvények körös-körül. Az ellátás kiváló, az ételek finomak. Kipihentük magunkat e remek helyen, bár csak 3 napot töltöttünk itt. Mindenkinek csak ajánlani tudom...irány Demjén!
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Szőlőhegyről, szőlőhegyre! A Balaton felvidékről érkeztünk, május végén a természet legszebb pompájában. Nagyon kíváncsiak voltunk az ottani szőlőkre, borokra. Gyönyörű környezet, finom ételek, finom borok, fantasztikus személyzet, és a csodálatos meleg vízű medence, mely éjjel-nappal rendelkezésünkre állt.
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - VendéglátásEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Medence/kertEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Medence/kertEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - WellnessEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - WellnessEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső kép