Magdus

Magdus adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2014.08.16

Kiváló 2013. augusztus 14.a párjával járt itt
A párommal töltöttünk el három napot ezen a csodálatos helyen! Egerben élünk nem is messze ettől a helytől,sok évvel ezelőtt jártunk ittrengetegszer,amikor még csak a sószikla volt meg,de ez mindent felülmúl! Nagyon kíváncsiak voltunk és nem csalódtunk,a hangulat felejthetetlen,az ételek nagyon finomak és a személyzet figyelmes volt!
Kiváló 2013. szeptember 17.a párjával járt itt
Elősször jártunk Pécsen a párommal,hihetetlen hangulatos város,rengeteg látnivaló van egy nap nem is elég megnézni mindent,ezért mi három napot töltöttünk itt! Még az állatketbe is voltunk,ami nem kis túra volt,de nagyon jól sikeredett! A szálloda is gyönyörű a főtértől nem is olyan messze!
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
A Wellnes hétvégét Kuponos oldalon vettük,három nap két éjszakát töltöttünk el itt!Nagyon szép emlékeink vannak erről a helyről a kaja nagyon finom és változatos volt a szállás tiszta és otthonos a személyzet kedves és segítőkész volt!Gyönyörű környezetben van és sok kirándulási lehetőség van!