Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén

4,2
a 26 demjéni szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén
Egri Korona Borház & Wellness Hotel DemjénEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén

Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén bemutatkozása

Az Egri Korona Borház & Wellness Hotel az egri borvidéken, Egertől 13 km-re, az egerszalóki hőforráshoz vezető úton található.
A Magyarországon szinte egyedülálló technológiájú borászati vállalkozás nemcsak magas minőségű borok előállításával foglalkozik, hanem – hasonlóan a francia chateaukhoz, vagy az ausztrál winerykhez – borkóstolók és nívós szakmai rendezvények lebonyolítását, a borturizmus felvirágoztatását tűzte ki célul.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2024.07.01-ig
Natura Vendégházak Demjén
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén vélemények

Szörnyű 2020. január 12.a párjával járt itt
8 éve folyamatosan járunk ide. Évente kétszer szoktunk jönni, a személyzetet gyakorlatilag név szerint ismerjük. . . . . már aki itt maradt. . . . . folyamatosan cserélődik a szemályzet, a termál tó ki van adva külső üzemeltetőnek, kommunikáció a borház recepciójával NULLA! ! !
Gyenge 2017. december 15.a párjával járt itt
A személyzet nagyon bunkó, jobb szó nincs rá, főleg egy idősebb úr az étteremben. A fürdő része nagyon klassz, bár enyhe túlzás a hat meghirdetett medence, a lépcsős résznél. . . az egyik túl forró ( ki is van írva, hogy ne fürödjön benne), egy másik túl hideg, nem is használta senki. . . .
Gyenge 2016. február 12.a párjával járt itt
Névhez-elhelyezkedéshez méltatlan szolgáltatás. Olyan szobát kaptunk, mely fölött tetó
Éceket és cserepet cseréltek, az ablak előtti lapostetón, ablakunktól 0. 5-2 méterre, láncfűrésszel szabták méretre a tetőléceket. Reklamáltunk, költöztünk. Kétszer, mert az első házban nem égett a villany a galérián.
Gyenge 2015. október 29.a párjával járt itt
A portán az úriember megérkezésünkkor odaadta a kulcsot és semmiféle tájékoztatást nem kaptunk, alig tudtunk odajutni a szobánkhoz. Az étteremben volt egy 'úriember', egy kopaszodó pincér, aki felháborítóan viselkedett velünk, azonnal letegezett minket és másnap már köszönni sem volt hajlandó.
Átlagos 2021. szeptember 11.barátokkal járt itt
Számomra csalódás volt, a képek alapján jobbra számítottam. 4 napot voltunk ebből 2 nap csak az egyik medence volt feltöltve termál vízzel. 2 nap után töltötték a másik medencét amiben félig töltésnél épp hogy langyos volt a víz. a másik medencét pedig elkezdték leengedni.
Átlagos 2016. december 5.a párjával járt itt
Ami hibát lehetett, mindent begyűjtöttek. Köntöst adni elfelejtettek, amikor kértünk, nem volt. A hűtő rossz volt, nem is akartak úgy csinálni, mint akik rá akarnak nézni. Pénteken éjjel semmit nem lehetett aludni, egész éjjel ment a nagy hangzavarral járó építkezés. Szombaton reggel egy órán keresztül nem volt víz, ez eléggé kellemetlen tud lenni.
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Vendéglátás
Átlagos 2016. április 11.gyerekekkel járt itt
Szép környezetben helyezkedik el. A személyzet kedves vendégszerető, felkészült. A szobák takarítása osztályon aluli, a karbantartása nagyon hiányos. A téli és hideg időben kisgyerekkel nem ajánlott, a fürdő és wellness a szobák csak kint közelíthető meg, az étterem messze van.
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - KörnyékEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - SzobákEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Medence/kert
2020. július 21.családjával járt itt
Többször voltam a Borház vendége. Az elhelyezkedés és a szolgáltatás színvonala kiemelkedő. A szobák viszont folyamatosan elhasználódnak, színvonaluk romlik. A szomszédos gombaüzem egy enyhe istállószagba borítja a környéket, gondolom ezzel jár a rengeteg légy jelenléte is, ami az étkezést megkeseríti.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. október 21.a párjával járt itt
Születésnapi ajándékomra kértem, hogy ide jöhessek. Már régóta vágytam egy hétvégét eltölteni a Korona Borházban. Szállásunk remek hely volt. Kérésünkre fsz-i szobát kaptunk az új apartmanházakban. Nagyon tetszett, hogy a szobánkból nyíló ajtón tudtunk a medencetérbe jutni. Szuper ötlet!
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - BelsőEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - SzobákEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - SzobákEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - BelsőEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - BelsőEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Wellness
2018. augusztus 23.a párjával járt itt
A párommal voltunk pár napot. Csendes, szép,különleges környezet,a wellness megfelelő. Az ételek is finomak voltak,igaz a választék lehetett volna kicsit több! A tisztaság is hagyott némi kívánnivalót! A személyzettel nem nagyon volt kapcsolatunk. Ettől függetlenül jól éreztük magunkat, a szép környezet kárpótolt mindenért! Ajánlom mindenkinek!