Szicilia Étterem és Pizzéria Dombóvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Szicilia Étterem és Pizzéria Dombóvár vélemények

2071
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2228 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42606 feltöltött kép
Átlagos 2024. március 11.egyedül járt itt
Többen ajánlották. . Bonyhádon is, Dombóváron a múzeumban is azt mondták, hogy menjek a Szicíliába. Ha a helyiek is mondják, akkor biztos, mentem is. Be is sétáltam és megálltam a pulttól pár méterre, hogy majd rám is sor kerül. Amúgy működött az üzem, közepes intenzitással. Az egyik felszolgálólány rám nézett és szó nélkül elszaladt.
Szicilia Étterem és Pizzéria Dombóvár - Külső képSzicilia Étterem és Pizzéria Dombóvár - EgyébSzicilia Étterem és Pizzéria Dombóvár - Étlap/itallapSzicilia Étterem és Pizzéria Dombóvár - Étlap/itallapSzicilia Étterem és Pizzéria Dombóvár - Étel/italSzicilia Étterem és Pizzéria Dombóvár - Étel/italSzicilia Étterem és Pizzéria Dombóvár - Étel/italSzicilia Étterem és Pizzéria Dombóvár - Étel/ital
Szörnyű 2024. január 14., csoporttal járt itt
Miután kihozták az ételünket Ami jelen esetben pizza volt ,kértem hozzá kechup-ot. Majd egy Rövid hajú kedves hölgy flegmán meg kérdezte hogy: még valamit ? Majd Miután vissza ment azt mondta : ez azt hiszi a Lottón nyertem a lábam . Mindezt mi Normálisan kértünk utólag . A Kiszolgálásról ennyit . Az ételtől sem voltunk el ragadtatva .
Kiváló 2019. október 22.a párjával járt itt
Kevés időnk volt, ezért a napi menüt választottuk. Örültünk, hogy gyorsan és udvariasan felszolgálták az ételt, ami finom és bőséges volt. A tálalást is mutatósnak, ízlésesnek találtuk. Az ebéd árában benne volt az ital is, és mi még egy kávét is kértünk hozzá, és mindezért meglepően keveset fizettünk.
Gyenge 2019. április 12.családjával járt itt
Egy pár hete ott ettem, apámmal és amit kértem új házi tyúk húslevest, a színén, és illatán és izén is meg éreztem hogy romlott, az már korában lett pár nappal csinálva, és utána meg sem ettem . . . . . . . . . . De utána annyiból rendes voltak hogy annak az árát nem számolták el, hogy aszt is fizessük ki. . . . . . .
Szicilia Étterem és Pizzéria Dombóvár - EgyébSzicilia Étterem és Pizzéria Dombóvár - Egyéb
2016. május 10.családjával járt itt
Gyönyörű, igényes környezet. A kiszolgálàs annyira nem volt jó, a picér túl lazàzta a dolgot! Az ételek mutatósak és kiválóak!
Szicilia Étterem és Pizzéria Dombóvár - Étel/ital
Kiváló 2016. február 19., kollégákkal járt itt
Rendszeresen járok ide, hol családdal, hol kollégákkal. A hely hangulatos,tágas tér. Az asztalok elhelyezése nem zsúfolt, kényelmesen lehet helyet foglalni. A felszolgálók barátságosak, előzékenyek. Az étlapról mindenki találhat magának megfelelő ételt. A választék bőséges. Az ételek finomak. Az étterem árai nagyon jók. Bankkártyás fizetés is lehetséges, ez is tökéletes megoldás számomra.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 31.a párjával járt itt
Kitűnő a konyha, bőséges a tálalás. Nincs az étteremben átható étel szag. Az asztalok elhelyezése nem zsúfolt. A kiszolgálás nagyon rendben. Barátságos, figyelmes pincérek. A várakozásra nassolni valót tálaltak. A pincér felkészülve ajánlott kötetet, figyelve a vendég igényeire
Nagyon változatos, mondhatni minden igényt kielégítően összeállított étlap. A pizzától a szarvasi.
Gyenge 2014. október 24.családjával járt itt
A pincérnő viselkedése felháborító volt, nem voltunk neki szimpatikusak, úgy is viszonyult hozzánk. A menü mellé nem ajánlotta nekünk az italt, ami pedig járt volna hozzá. A menü második felét ettük, amikor a lányomnak az a'lacartból rendelt levest hozta ki. A levesek egyébként hidegek voltak.
Kiváló 2014. július 12.gyerekekkel járt itt
Szerintem remek hely! Talán a legjobb Dombóváron és környékén. Elfogadhatóak az árak. Az étlap nagyon választékos, biztosan mindenki talál magának megfelelő ételt. A pincérek nagyon kedvesek és közvetlenek, az ételek finomak. Gyerekeseknek különösen ajánlom a szomszédos focipálya és a kinti játszótér miatt is.
Gyenge 2013. szeptember 23.egyedül járt itt
Sajnos az ételek nem a legjobb minőségűek. A pizza alkalmanként kemény és ehetetlen. A menü legtöbbször egy tányérra vetett "valami", ami sem látványra sem ízre nem felelhet meg. A felszolgálók állandóan a vendégek fenekében vannak, gyakran beleszólnak a személyes beszélgetésekbe. Hangosak és egyáltalán nem törekednek a szolídságra.
Szicilia Étterem és Pizzéria Dombóvár a térképen
7200 DombóvárKatona József u. 37
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség
H-Sze
CS