Kotkoda Étkezde Dunakeszi

2120 Dunakeszi, Barátság útja 1.

Kotkoda Étkezde Dunakeszi a térképen

Kotkoda Étkezde Dunakeszi vélemények

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Ha kevés az időnk és éhesek vagyunk, jó választás a Kotkoda. Egyszerű beltér, hagyományos ételek, viszonylag nagy választék. A sertéspörkölt és a káposztasaláta kiváló volt. A baromfi ételek is izletesek és gusztusosak voltak. A kiszolgálás gyors volt. Probléma számomra csak az volt, hogy az ételek hidegek voltak és mikrosütőben melegitették meg őket.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 7.
Udvariatlan kiszolgálás,nem túl minőségi ételek. Régebben jártam már itt,ahhoz képest minőségromlás tapasztalható.

2015. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. május 28.
Ha jót, elfogadható áron, és gyorsan akarsz enni, ide térj be. Frissen sült mindig van, készétel 8-12 féle. Elvitelre dobozolnak. A teraszon vagy bent is le tudsz ülni, hely van bőségesen, persze ebédidőben van egy kis sorbaállás. Főzni-utálók Mekkája. Amiben gyenge az a desszert, de az üzlet háta mögött ott van a kitűnő Marcipán cukrászda. . .

Legnépszerűbb csomagok Dunakeszin és környékén
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.286 - 30.918,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2022.01.02.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
2021.06.14. - 2021.09.01.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.884 - 46.392,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
2021.03.16. - 2023.01.01.

Szállodák Dunakeszi környékén
Royal Club Hotel Dunakeszi
Tó Wellness Hotel Dunakeszi
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

Kotkoda Étkezde DunakesziX