Tó Szálló Dunapataj
6328 Dunapataj, Tópart u. 2.

Tó Szálló Dunapataj a térképen

Wellness csomagok Dunapataj városában

Tó Szálló Dunapataj vélemények

zene47 TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 18.
A nővéremmel jöttünk ide. A Szelidi tó még ismeretlen volt számunkra,ezért választottuk a helyszínt. Csak mi voltunk a panzióban,lévén vége a szezonnak. Nem zavart,mivel szeretjük a nyugalmat, a természet szépségét. Így jókat sétáltunk,beszélgettünk. Az ágy volt számomra csak kényelmetlen +nem tudtunk este olvasni,mert nem volt éjjeli lámpa.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Legnagyobb meglepetésünkre a 14 szobás szállónak egyedüli vendégei voltunk . Sétáltunk, találkoztunk a kalocsai rokonokkal, élveztük a csendet. A matrac elrontotta a pihenésünket, a rugóit szívesen feledném, valamint az ágyszéli deszka is kényelmetlen ülést jelent, u. i. csak 1 szék van. A mosdó olyan pici, hogy épp csak belépni lehet.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Felujított szálloda,közvetlenül a tóparton helyezkedik el. Sajnos a strand fizetős, de a szállodától pár perc sétára található egy szabadstrand is. Ráadásul az oda vezető úton több mókust is láttunk. A szállodához tartozik egy zárt parkoló is, de ha ez megtelt kint is parkolhatunk. A parkolót 22-órakkor bezárják.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Adott egy nagyon régi épület, az '50-es évekből, amit rendbe hoznak, kifestenek, felújítanak. Lehetne belőle egy jó kis szálloda is. Csakhogy olyan ágyakat és matracokat helyeznek el benne, ami alvásra teljesen alkalmatlan. A mi szobánk, a fszt. 7. -es kb. 10 m2, a fürdőszoba max. 3 m2. Az ágyba csak a láb felől lehet bemászni, mivel az oldalai közvetlenül a fal mellett vannak.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Engedve a rég óta bennem élő csábításnak, eljutottunk végre a Szelidi tóhoz is. Aki járt ott néhány évtizede, az ne menjen; hadd maradjon meg neki az ifjúkor élménye, romantikája. Aki nem volt még, az kaphat egy szépen rendezett (túlrendezett), szabadtéri strandot. Nudi már nincs, legalább is én nem láttam. Szemüveggel sem! Talán, ha horgász lennék, tetszene.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 15.
Barátainkkal terveztük a hétvégét, így esett a választásunk erre a helyre! Kikapcsolódni, szórakozni szerettünk volna, csak sajnos a rossz idő közbe szólt. Júniusban jártunk itt, a szállásunk átlagos volt, elég sok időt töltöttünk bent, mivel elég rosszra fordult az időnk. A szobáink kényelmesek voltak, felszerelés elfogadott.

Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Duna Hotel
Paks
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Faházas Villapark
Ráckeve
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, finn szauna és pihenő használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Ponty Poronty Vendégház
Nagybaracska
Duna Wellness Hotel
Baja

Szállodák Dunapataj környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Relax Wellness Félpanzióval 10% kedvezménnyel! (min. 2 éj)
Kényelmesen 50 felett! - Senior csomag (min. 2 éj)

DunapatajX