Artist Kultúrbár Eger

söröző, bár
Artist Kultúrbár Eger
Artist Kultúrbár EgerArtist Kultúrbár Eger
Artist Kultúrbár EgerArtist Kultúrbár Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Artist Kultúrbár Eger vélemények

2022. július 26.barátokkal járt itt
Először is egy kis megjegyzés, a hely sz-szel, Artisztként hívja magát, nem Artist-nak angolosan, ahogy itt szerepel az adatbázisban. Ugyanakkor a bejárat feletti logón is S-sel látható, szóval akkor tényleg nem tudhatjuk, mire gondoltak a tulajdonosok, de mindegy is. A kultúrbár azt takarja, hogy szoktak rendezni kortárs kiállításokat fotókból, grafikákból, festményekből.
Artist Kultúrbár Eger - EgyébArtist Kultúrbár Eger - EgyébArtist Kultúrbár Eger - EgyébArtist Kultúrbár Eger - EgyébArtist Kultúrbár Eger - EgyébArtist Kultúrbár Eger - EgyébArtist Kultúrbár Eger - EgyébArtist Kultúrbár Eger - EgyébArtist Kultúrbár Eger - EgyébArtist Kultúrbár Eger - EgyébArtist Kultúrbár Eger - EgyébArtist Kultúrbár Eger - EgyébArtist Kultúrbár Eger - Egyéb
2022. július 9.barátokkal járt itt
Egerben az Artiszt egy biztos pont, ahol meg lehet inni egy kézműves sört, ha az ember a város központjában jár. Mert ugye, mint minden kisebb városban, itt is a nagyipar tarol. Nagyobb városban annyi a különbség, hogy több a minőségi hely, de ott is a nagyipar van többségben.
Artist Kultúrbár Eger - EgyébArtist Kultúrbár Eger - EgyébArtist Kultúrbár Eger - EgyébArtist Kultúrbár Eger - EgyébArtist Kultúrbár Eger - EgyébArtist Kultúrbár Eger - BelsőArtist Kultúrbár Eger - BelsőArtist Kultúrbár Eger - Étel/ital
2020. augusztus 2.a párjával járt itt
Egy jónevű egri borász barátommal a város egyik csúcskávézójában beszélgettünk, ott mondta, hogy előző napon az Artist nevű helyen ittak a barátaival. Meg azt is, hogy vannak kézműves söreik. Nosza, mondom, menjünk oda. Így is tettünk. A beltér avantgarde, de nem zavaró, lezser, kultikus. Valóban akad néhány jó sörük, csapon is.