Butykos Kisvendéglő Eger

borozó, étterem, vendéglő
Butykos Kisvendéglő Eger
Butykos Kisvendéglő EgerButykos Kisvendéglő Eger
Butykos Kisvendéglő EgerButykos Kisvendéglő Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Butykos Kisvendéglő Eger vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. november 22.a párjával járt itt
A Délelőtti nagy séta túránk után tértünk be november közepén az étteremben. Az asztalok foglaltsága 60%-os volt. Kellemes meleg volt a helyiségben. Gyors kiszolgálás, az adagok mennyiségileg elegendőek voltak és minőségileg kifogástalanok. A helyiség patyolat tiszta. A toalett is szépen ki volt alakítva . Mindenkinek ajánlani tudom.
Butykos Kisvendéglő Eger - Külső kép
Kiváló 2017. június 14.egyedül járt itt
Egy napot töltöttem Egerben,vacsorához ezt a kis hangulatos,barátságos éttermet választottam. Szezon eleje,esti órában nem volt tömeg,valójában egyedüli vendég voltam este 7-kor. A pincér nagyon kedves,segítőkész volt. Étterem tiszta,nemdohányzó,csendes. Az étel nagyon finom és gusztusos volt,nem kellett túl sokat várni rá. Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2015. október 11.gyerekekkel járt itt
Minden évben vissza térő vendégek vagyunk egerben. Van év hogy kétszer is. Igyekszünk mindig a völgyben megszállni. És soha nem hagyjuk ki ezt a vendéglőt. A legjobb csülök és legjobb vega ételt esszük ott. Kifelyezetten a csülök miatt is térünk vissza. Nagyon kedves kiszolgálás,. Árak is teljesen el fogadható.
2015. július 26.gyerekekkel járt itt
Semmi gond nem volt,elégedett voltam mindennel amit itt sikerült elfogyasztanunk. Kellemes meglepetések értek már a rendeléskor.Az adagok mennyisége és minősége pont akkora hogy egy éhes ember elteljen vele, és elégedetten,teli gyomorral távozzon.
Szörnyű 2014. augusztus 14.a párjával járt itt
A kedves helyi erő (értsd pincér beosztásban dolgozó egyén) még arra sem méltatott, hogy odajöjjön megkérdezni, hogy mi is van. Ehelyett kolléganőjével ökörködött vidáman. . . Őneki üzenem, hogy ahova elmentünk, ott a pincér megköszönte az 1,300 HUF borravalót. Szóval a kiszolgálást leszámítva mindenre átlagost adtam, mivel nyilatkozni azokról nem tudok.
Kiváló 2013. október 6.családjával járt itt
Ha igazán finom pisztrángot szeretnénk enni és nincs kedvünk miatta Szilvásváradig elmenni, akkor ide jövünk. A halat egészben sütve találják fel, jó kiadós adagról van szó tehát, de muszáj vele megbirkózni,mert olyan finom,hogy vétek lenne otthagyni belőle egy kicsit is. A többi étel is finom, a pincérek kedvesek, a hely hangulata is barátságos.
Butykos Kisvendéglő Eger - Étel/italButykos Kisvendéglő Eger - Étel/italButykos Kisvendéglő Eger - Étel/italButykos Kisvendéglő Eger - Étel/ital
Kiváló 2013. július 28.gyerekekkel járt itt
Alapvetően egy másik étterembe indultunk (internetes keresés alapján), de a helyszínen ez végül jobban megtetszett - és nem csalódtunk! Egy nagyon kedves pincér hamar segített elhelyezkedni (sokan voltunk: 6 felnőtt és 3 gyerek). Mindenki különböző ételt kért, mégis gyorsan megérkezett minden.
Butykos Kisvendéglő Eger a térképen
3300 EgerDisznofösor u. 1
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • élő zene • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V