Butykos Kisvendéglő Eger

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Butykos Kisvendéglő Eger vélemények

Kiváló 2023. augusztus 22.családjával járt itt
A szépasszonyvölgyi borozás után ide jöttünk vacsorázni. Hatan voltunk (gyerekek is), így ettünk levest is, kétszemélyes tálat is, stb. A kétszemélyes tálhoz megkérdezték hány terítéket kérünk, szívesen hoztak többet is. Hamar megkaptuk az ételeket, a pincérek nagyon kedvesek voltak, többször érdeklődtek, minden rendben van e.
Kiváló 2021. július 16.barátokkal járt itt
Séta a völgybe. Minden étterem -telt házzal működik, ahogy láttuk. . Kedvenc helyünkön még akad egy asztal. . . . Gyors kiszolgálás, tiszta teríték. . . Rendelve gyümölcsleves- hőségben ez legjobb. . aztán juhtúrós sztrapacska . finom muskotály a végén. . A leves kiváló, tejszínhabbal a tetején. .
2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Kiváló 2020. október 31.a párjával járt itt
Ismét erre jártunk, így más nem is jöhetett szóba csak ez a kisvendéglő. Most is 3 féle menüjük volt, ebből választottunk, a klasszikus fogást. Csontlevest, rántott szelet sült krumplival és káposzta salátával. Klasszikus igaz, de mindent el lehet rontani ha valaki nem figyel oda. Ez viszont finom ebéd volt! A 2.
Kiváló 2019. október 5.a párjával járt itt
Őszi ebéd a Szépasszonyvölgyben. A Buytkost választottuk, újra. . Most sem csalódtunk. . . Étlap szinte azonnal elő kerül. . Az ételre igaz várni kellet- háromnegyed órát,a mi nem kevés. . . De most is megérte. . finom, ízletes, friss ételek kerültek elénk. . Tejszínes gomba krém csirke falatokkal, cigánypecsenye- másodszorra, mint az előző alkalommal.
2092
Kiváló 2019. augusztus 25.a párjával járt itt
Ezen oldal ajánlatai alapján választottam az éttermet. Menüt ettünk és nagyon jó volt, mind a mennyisége mind a minősége és vacsorára fogyasztottuk, tehát még ebben az időben is kapni, ami ritkaságnak számít. A kiszolgálás, kedves, pontos így én is ajánlani tudom ezt a szép, tiszta és kellemes helyet. Ha erre járunk megint ide fogunk bejönni az teljesen biztos!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 30.a párjával járt itt
2019 március 27-28 Két nap alatt 2x ebédeltünk a Butykos étteremben. Gyors kiszolgálás figyelmes pincérek finom ételek , tisztaság . Ár -érték arány nagyon jó. Menüt választottunk ( 3 féléből lehetett választani) de mind mennyiségileg mind minőségileg kiváló választás volt. Hangulatos hely . A toalett is ragyogott a tisztaságtól. Mindenkinek jó szívvel ajánlom ezt az éttermet
Butykos Kisvendéglő Eger - Külső kép
Kiváló 2019. március 28.barátokkal járt itt
Egri kirándulásunk utolsó napján barátokkal együtt tértünk be a vendéglőbe.A kiszolgálás gyors volt, az ételek finomak voltak.Egyetlen negatívum volt csak hogy a mosdóba csak lépcsőkön keresztül lehetett lemenni,de ez már lassan megszoktuk,hogy Egerben mindenhol lépcsőzni kell.Azt kaptuk a pénzünkért amire számítottunk.
Kiváló 2018. augusztus 30.a párjával járt itt
Évről évre a Szépasszony-völgybe járunk szülinap évforduló szóval szeressük! A megszokott helyről negatív benyomás miatt fogyasztás nélkül távoztunk és a választásunk (08. 29 és 30. án is itt vacsoráztunk) a Butykos Kisvendéglőre esett,az első benyomás nagyon pozitív volt, kellemes hangulat, profi kiszolgálás szuper adag és teljesen korrekt árak!
Butykos Kisvendéglő Eger - Étel/italButykos Kisvendéglő Eger - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. november 22.a párjával járt itt
A Délelőtti nagy séta túránk után tértünk be november közepén az étteremben. Az asztalok foglaltsága 60%-os volt. Kellemes meleg volt a helyiségben. Gyors kiszolgálás, az adagok mennyiségileg elegendőek voltak és minőségileg kifogástalanok. A helyiség patyolat tiszta. A toalett is szépen ki volt alakítva . Mindenkinek ajánlani tudom.
Butykos Kisvendéglő Eger - Külső kép
Kiváló 2017. június 14.egyedül járt itt
Egy napot töltöttem Egerben,vacsorához ezt a kis hangulatos,barátságos éttermet választottam. Szezon eleje,esti órában nem volt tömeg,valójában egyedüli vendég voltam este 7-kor. A pincér nagyon kedves,segítőkész volt. Étterem tiszta,nemdohányzó,csendes. Az étel nagyon finom és gusztusos volt,nem kellett túl sokat várni rá. Mindenkinek ajánlom!
Butykos Kisvendéglő Eger a térképen
3300 EgerDisznofösor u. 1
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • élő zene • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V