3300 Eger, Disznofösor u. 1

házias ételek ...
Élőzene:
cigányzene
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, élő zene ...
Visa, EC/MC
Borsodi Világos

Butykos Kisvendéglö Eger képei

Butykos Kisvendéglö Eger vélemények

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 5.
Őszi ebéd a Szépasszonyvölgyben. A Buytkost választottuk, újra. . Most sem csalódtunk. . . Étlap szinte azonnal elő kerül. . Az ételre igaz várni kellet- háromnegyed órát,a mi nem kevés. . . De most is megérte. . finom, ízletes, friss ételek kerültek elénk. . Tejszínes gomba krém csirke falatokkal, cigánypecsenye- másodszorra, mint az előző alkalommal.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
Ezen oldal ajánlatai alapján választottam az éttermet. Menüt ettünk és nagyon jó volt, mind a mennyisége mind a minősége és vacsorára fogyasztottuk, tehát még ebben az időben is kapni, ami ritkaságnak számít. A kiszolgálás, kedves, pontos így én is ajánlani tudom ezt a szép, tiszta és kellemes helyet. Ha erre járunk megint ide fogunk bejönni az teljesen biztos!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 30.
2019 március 27-28 Két nap alatt 2x ebédeltünk a Butykos étteremben. Gyors kiszolgálás figyelmes pincérek finom ételek , tisztaság . Ár -érték arány nagyon jó. Menüt választottunk ( 3 féléből lehetett választani) de mind mennyiségileg mind minőségileg kiváló választás volt. Hangulatos hely . A toalett is ragyogott a tisztaságtól.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 28.
Egri kirándulásunk utolsó napján barátokkal együtt tértünk be a vendéglőbe.A kiszolgálás gyors volt, az ételek finomak voltak.Egyetlen negatívum volt csak hogy a mosdóba csak lépcsőkön keresztül lehetett lemenni,de ez már lassan megszoktuk,hogy Egerben mindenhol lépcsőzni kell.Azt kaptuk a pénzünkért amire számítottunk.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Egy gyors ebédre tértünk be az étterembe, érkeztünkor két asztal volt foglalt. Kiválasztottuk az ebédet - csülök pörköltet galuskával, amire azért várni kellett mivel közben befutott egy autóbusznyi vendég. Mivel a tradíciós ízek hívei is vagyunk - ízlett. Nem lehet sem kiemelni sem leszólni, vagyis jó - amilyennek lenni kell, hogy jó étvággyal el lehessen fogyasztani.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30.
Évről évre a Szépasszony-völgybe járunk szülinap évforduló szóval szeressük! A megszokott helyről negatív benyomás miatt fogyasztás nélkül távoztunk és a választásunk (08. 29 és 30. án is itt vacsoráztunk) a Butykos Kisvendéglőre esett,az első benyomás nagyon pozitív volt, kellemes hangulat, profi kiszolgálás szuper adag és teljesen korrekt árak! !

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 22.
A Délelőtti nagy séta túránk után tértünk be november közepén az étteremben. Az asztalok foglaltsága 60%-os volt. Kellemes meleg volt a helyiségben. Gyors kiszolgálás, az adagok mennyiségileg elegendőek voltak és minőségileg kifogástalanok. A helyiség patyolat tiszta. A toalett is szépen ki volt alakítva .Mindenkinek ajánlani tudom.

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Egy napot töltöttem Egerben,vacsorához ezt a kis hangulatos,barátságos éttermet választottam.Szezon eleje,esti órában nem volt tömeg,valójában egyedüli vendég voltam este 7-kor.A pincér nagyon kedves,segítőkész volt.Étterem tiszta,nemdohányzó,csendes.Az étel nagyon finom és gusztusos volt,nem kellett túl sokat várni rá.Mindenkinek ajánlom!

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 11.
Minden évben vissza térő vendégek vagyunk egerben. Van év hogy kétszer is. Igyekszünk mindig a völgyben megszállni. És soha nem hagyjuk ki ezt a vendéglőt. A legjobb csülök és legjobb vega ételt esszük ott. Kifelyezetten a csülök miatt is térünk vissza. Nagyon kedves kiszolgálás,. Árak is teljesen el fogadható. Jó légkör és családias, hagyományos stilus.

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Semmi gond nem volt,elégedett voltam mindennel amit itt sikerült elfogyasztanunk. Kellemes meglepetések értek már a rendeléskor.Az adagok mennyisége és minősége pont akkora hogy egy éhes ember elteljen vele, és elégedetten,teli gyomorral távozzon.

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Jázmin Vendégház
5 nap/4 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.06. - 2020.09.13.
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 3.470,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, éttermi kuponnal, kincsvadászattal, kerékpárbérléssel
2020.05.22. - 2020.09.30.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Agria Vintage Apartman
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2018.12.22. - 2020.12.29.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 19.597 - 40.199,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2018.04.17. - 2021.12.23.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.29. - 2020.10.25.
Bianka Apartmanok
Bogács
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.07. - 2021.06.06.
Rajna Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.06. - 2020.11.22.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.06. - 2020.12.23.
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900 - 7.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Eger
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

Butykos Kisvendéglö EgerX