3300 Eger, Disznofösor u. 1

házias ételek ...
Élőzene:
cigányzene
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, élő zene ...
Visa, EC/MC
Borsodi Világos

Butykos Kisvendéglő Eger képei

Butykos Kisvendéglő Eger vélemények

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 31.
Ismét erre jártunk, így más nem is jöhetett szóba csak ez a kisvendéglő. Most is 3 féle menüjük volt, ebből választottunk, a klasszikus fogást. Csontlevest, rántott szelet sült krumplival és káposzta salátával. Klasszikus igaz, de mindent el lehet rontani ha valaki nem figyel oda. Ez viszont finom ebéd volt! A 2.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 5.
Őszi ebéd a Szépasszonyvölgyben. A Buytkost választottuk, újra. . Most sem csalódtunk. . . Étlap szinte azonnal elő kerül. . Az ételre igaz várni kellet- háromnegyed órát,a mi nem kevés. . . De most is megérte. . finom, ízletes, friss ételek kerültek elénk. . Tejszínes gomba krém csirke falatokkal, cigánypecsenye- másodszorra, mint az előző alkalommal.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
Ezen oldal ajánlatai alapján választottam az éttermet. Menüt ettünk és nagyon jó volt, mind a mennyisége mind a minősége és vacsorára fogyasztottuk, tehát még ebben az időben is kapni, ami ritkaságnak számít. A kiszolgálás, kedves, pontos így én is ajánlani tudom ezt a szép, tiszta és kellemes helyet. Ha erre járunk megint ide fogunk bejönni az teljesen biztos!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 30.
2019 március 27-28 Két nap alatt 2x ebédeltünk a Butykos étteremben. Gyors kiszolgálás figyelmes pincérek finom ételek , tisztaság . Ár -érték arány nagyon jó. Menüt választottunk ( 3 féléből lehetett választani) de mind mennyiségileg mind minőségileg kiváló választás volt. Hangulatos hely . A toalett is ragyogott a tisztaságtól.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 28.
Egri kirándulásunk utolsó napján barátokkal együtt tértünk be a vendéglőbe.A kiszolgálás gyors volt, az ételek finomak voltak.Egyetlen negatívum volt csak hogy a mosdóba csak lépcsőkön keresztül lehetett lemenni,de ez már lassan megszoktuk,hogy Egerben mindenhol lépcsőzni kell.Azt kaptuk a pénzünkért amire számítottunk.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Egy gyors ebédre tértünk be az étterembe, érkeztünkor két asztal volt foglalt. Kiválasztottuk az ebédet - csülök pörköltet galuskával, amire azért várni kellett mivel közben befutott egy autóbusznyi vendég. Mivel a tradíciós ízek hívei is vagyunk - ízlett. Nem lehet sem kiemelni sem leszólni, vagyis jó - amilyennek lenni kell, hogy jó étvággyal el lehessen fogyasztani.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30.
Évről évre a Szépasszony-völgybe járunk szülinap évforduló szóval szeressük! A megszokott helyről negatív benyomás miatt fogyasztás nélkül távoztunk és a választásunk (08. 29 és 30. án is itt vacsoráztunk) a Butykos Kisvendéglőre esett,az első benyomás nagyon pozitív volt, kellemes hangulat, profi kiszolgálás szuper adag és teljesen korrekt árak! !

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 22.
A Délelőtti nagy séta túránk után tértünk be november közepén az étteremben. Az asztalok foglaltsága 60%-os volt. Kellemes meleg volt a helyiségben. Gyors kiszolgálás, az adagok mennyiségileg elegendőek voltak és minőségileg kifogástalanok. A helyiség patyolat tiszta. A toalett is szépen ki volt alakítva .Mindenkinek ajánlani tudom.

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Egy napot töltöttem Egerben,vacsorához ezt a kis hangulatos,barátságos éttermet választottam.Szezon eleje,esti órában nem volt tömeg,valójában egyedüli vendég voltam este 7-kor.A pincér nagyon kedves,segítőkész volt.Étterem tiszta,nemdohányzó,csendes.Az étel nagyon finom és gusztusos volt,nem kellett túl sokat várni rá.Mindenkinek ajánlom!

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 11.
Minden évben vissza térő vendégek vagyunk egerben. Van év hogy kétszer is. Igyekszünk mindig a völgyben megszállni. És soha nem hagyjuk ki ezt a vendéglőt. A legjobb csülök és legjobb vega ételt esszük ott. Kifelyezetten a csülök miatt is térünk vissza. Nagyon kedves kiszolgálás,. Árak is teljesen el fogadható. Jó légkör és családias, hagyományos stilus.

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.450 - 26.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, wellness-részleg használattal,
2021.07.01. - 2021.08.31.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.13. - 2021.12.31.
Elringat - lak Apartmanház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.13. - 2021.08.31.
Aliz Villa
2021.05.12. - 2022.05.13.
Lipicai Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.11.02. - 2021.12.23.
Margaréta Apartmanház
Bogács
2 nap/1 éjszaka 7.250 - 10.200,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.13. - 2021.10.31.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 19.750 - 31.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 20.900 - 58.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.10. - 2021.12.31.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, tárlatvezetés borkóstolóval ás pogácsával
2021.02.15. - 2022.02.28.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.13. - 2022.05.13.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 25.080 - 27.280,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszpark használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.16. - 2021.12.20.
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.13. - 2021.10.31.

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Eger
Kastélyhotel Sasvár Eger
Erzsébet Park Hotel Eger
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

Butykos Kisvendéglő EgerX