Fekete Ló Fogadó étterme Eger

Fekete Ló Fogadó étterme Eger
Fekete Ló Fogadó étterme EgerFekete Ló Fogadó étterme Eger
Fekete Ló Fogadó étterme EgerFekete Ló Fogadó étterme Eger

Fekete Ló Fogadó étterme Eger bemutatkozása

Éttermünkben házias, magyaros ételekből választhat minden kedves vendégünk. Üzletünk nyáron fedett terasszal működik. Gépkocsival érkező vendégeinknek több férőhelyes parkoló áll rendelkezésükre. Szolid árakkal, udvarias és gyors kiszolgálás mellett várjuk kedves, pihenni, szórakozni vágyó vendégeinket.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
3 éjszakás ajánlat
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Fekete Ló Fogadó étterme Eger vélemények

Kiváló 2018. augusztus 24.családjával járt itt
Nagyon jól főznek jó a kiszolgálás és remek a terasz és a étterem rész. A fekvése is kiváló . A választék is nagyon jó. Az árak sem magasak. Nagyon meg vagyok elégedve. Elég gyorsan ki szolgáltak és friss jó volt az ennivaló. Az italok se voltak drágák. Tágas jó a terasz sokan el férnek. Ajánlani tudom bárkinek. Közel van a strand így ha valaki meg éhezik közel tud vacsorázni.
Szörnyű 2017. november 12.barátokkal járt itt
4en érkeztünk vacsorára. Érkezésünkkor megkérdezték van-e foglalásunk. Nem volt de volt 3-4 szabad asztal. Kis türelmet kértek majd percekig várakoztunk, mire végül leülhettünk. Kaptunk étlapot majd bő negyed óra múlva még mindig csak vártunk, hogy valaki megkérdezze mit iszuk.
Átlagos 2016. november 21., kollégákkal járt itt
9-en tértünk be az étteremben,volt foglalásunk. Mikor megérkeztünk,nem volt senki az étteremben,kint dohányoztak. Meg kellett várnunk,míg elszívják,addig nem tudtuk elfoglalni a helyünket. A kiszolgálással nem volt gond,5-en kértünk levest,de mindenkinek hoztak tányért,úgyhogy mindenkinek enni kellett a levesből,ami nem volt gond,csak csalódás volt.
Átlagos 2016. november 4.gyerekekkel járt itt
Szülinapot tartottunk az étteremben. Az étterem egyszerű, a pincérek kedvesek, gyorsak. Az ételek gyorsan az asztalra kerültek. Rendeltünk Egries húslevest, pacalt , sajttal töltött jércemellt sült burgonyával, kétszemélyes fogadóstálat. Az adagok bőségesek, a tállal nem tudtunk megbirkózni. Ami kifogásolható volt, a tálon lévő sertésszelet.
Fekete Ló Fogadó étterme Eger - Étel/italFekete Ló Fogadó étterme Eger - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. augusztus 17.egyedül járt itt
A mai menünől sajnos lecsúsztam, ez még nem lett volna gond, választottam az étlapról. Sajnos nem teljesen azt kaptam ami rajta volt. A rántott karfiol helyett párizsiast kaptam (Zs. morzsa nem volt rajta) és nyers volt a karfiol, az étlapon szó nem volt párolt rizsről, csak zöld köretről, pont az volt a célom, hogy kevés szénhidrát legyen benne, nem jött össze elsőre.
Gyenge 2015. október 21.a párjával járt itt
A hely erősen szocialista benyomást kelt, mintha megállt volna az idő a 80-as években. A teríték rendben volt, a pincér nagyon figyelmes volt, de sajnos ebben ki is merül a hely előnye. Csülköt, rántott sertésbordát és rántott májat rendeltünk. A csülök erősen alulsült volt, így rágós is, nagyon messze volt az omlóstól.
Kiváló 2015. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Egyszerű, kellemes, a 80-as éveket idéző fogadó. Ár-érték aránya tökéletes. A kiszolgálás nagyon jó, igazi régivágású pincérekkel, akik tudják, milyen a valódi vendéglátás. A hely családias és az ételek nagyon finomak. Sajnálom, hogy az előttem 2 véleményező menzai kosztnak titulálta, de lehet, hogy szerencsések voltak eddig, mert ha ilyen jó menzai ételeket ettek, elkényeztették őket.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. május 28.egyedül járt itt
Az ott dolgozók rendkívül kedvesek és figyelmesek, jól éreztem ott magam. Ennek alapján szívesen térek vissza. 3-4x próbáltam az éttermet, de az ételek a menzai ételeknél is rosszabbak. Mindenesetre menzai elvek alapján készülnek. A krumpli köretek ehetetlenek, mintha sok órája álltak volna, nem volt olyan étel, amit meg tudtam volna enni, pedig nem vagyok válogatós. Ehhez képest olcsónak sem mondható.
2014. május 23.gyerekekkel járt itt
Anyák napjára esett a születésnapom, és itt ünnepeltük meg. Az étlapon valóban a magyar konyha hagyományos ételeiből lehetett választani, ez rendben volt. A kiszolgálással sem volt problémánk, az adagok bőségesek, a maradékot kérés nélkül csomagolták be.
Gyenge 2013. szeptember 6.gyerekekkel járt itt
Azért tértünk be az étterembe, mert közel van a vasútállomáshoz, de nem távoztunk jó élményekkel. . . Az étlapból kiderült, hogy nem a jó értelemben vett magyaros vendéglői vonalat követik, ezért inkább a napi menüt (A és B menü, 2 fogás 900 Ft) választottuk az a la carte helyett. Az ételek az iskolai menza színvonalát hozták.
Fekete Ló Fogadó étterme Eger a térképen
3300  EgerHadnagy út 10.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar