Forst-Ház Étterem és Kávézó Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Forst-Ház Étterem és Kávézó Eger vélemények

2015. május 6.a párjával járt itt
Az étel finom volt de elég kis adag.A kiszolgálás nem túl gyors.De összefoglalóan azt mondanám jó.
Átlagos 2015. március 8. járt itt
Az értékelések ellenére nagy csalódás volt sajnos. Attól még, hogy a Dobó téren van és úgyis bemegy oda valaki, a konyha lehetne igényesebb. A két választott ételből egyikkel sem voltunk megelégedve. Roston libamáj helyett valami egészen mást kaptunk (persze lehet, hogy itt teljesen más az elkészítési mód mint az országban bárhol), a szarvaspörkölt pedig hideg volt és túlzottan zsíros.
Kiváló 2015. február 21.családjával járt itt
Nagyon szeretem ezt az éttermet! A kedvencem Egerben. Az ételek nagyon finomak, frissek és melegek (már amelyiknek eleve melegnek kell lennie)! És a bútorok nagyon jól néznek ki, a belső tér hangulatos, kuckós. Akár egy meleg, nyári napon, vagy egy hideg, téli napon jó ide beülni. A személyzet kedves, segítőkész.
Kiváló 2014. november 11.családjával járt itt
A csaladommal jártunk az etteremben egy gyönyörű napon. A kilátás az étteremből egyszerűen csodálatos volt. Kiprobaltuk az etterem nyújtotta lehetőségeket hiszen levestol kezdve a desszertig mindent végig kóstoltunk. Az étel minősége fantasztikus volt. Mindemellett meg kell emlitsem a kiszolgalast. Figyelmesek voltak es kedvesek.
Átlagos 2014. október 6.a párjával járt itt
Egerben járva a legjobb étterembe szerettünk volna menni. Az ittjartam. hu egri ezüstérmese ez az étterem, ezért választottuk. Lehet, hogy rosszkor voltunk, de nem azt kaptuk teljesen, mint amire számítottunk. Az adagok mennyisége elegendő volt, de a minőség szempontjából nem tűntek frissnek, a húsok kiszáradtak voltak.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 3.a párjával járt itt
Kiváló étterem a város közepén. Kicsit kevés férőhely van, érdemes előre foglalni. A kiszolgálás gyors és az ételek is nagyszerűek. A pincér nagyon udvariasan ajánl, elmagyarázza hogy egy adott étel pontosan mit is takar. Amikor mi voltunk, kiváló élő zene volt, hangulatos jazz zene, virtuóz hegedű és zongora duó.
Forst-Ház Étterem és Kávézó Eger a térképen
3300 EgerDobó István tér 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • koktélok • napi menü • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo