4,5
a 145 egri étterem közül
étterem
Házisárkány Kisvendéglő Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Házisárkány Kisvendéglő Eger vélemények

Kiváló 2018. augusztus 22.a párjával járt itt
A helyiek egyik kedvenc étterme ha nem a flancos helyek egyikébe akarnak menni, és jól még éhesek is. Az étterem tiszta, kulturált, családias hangulatú. Az ételek mennyisége, és minősége városszerte kimagasló, igaz hogy nem a belvárosban van, de ez így jó! Az ár, érték arány az egyik legjobb a városban, az éttermek között.
Kiváló 2018. augusztus 4.a párjával járt itt
Már a Neten kiválasztottuk a helyet,nem is csalodtunk. Kedves ügyes hölgyek,gyors kiszolgálás jo ételek megfelelő áron. Sokat elmond az a tény,hogy a kb. 140 egri étterem közül ők kb. a 23-25 ik helyen vannak. Pedig vannak tőlük "sokkal nivosabbaknak" mondott helyek is emelyek rendre mögöttük végeztek.
Házisárkány Kisvendéglő Eger - Étel/italHázisárkány Kisvendéglő Eger - Belső
Kiváló 2018. július 7.a párjával járt itt
A személyzet kedves és figyelmes, az árak megfizethetőek, vega-ként is találtam ennivalót, ami finom és elegendő is volt. Az egyetlen ami zavart, hogy mindkétszer valami sokszemélyes rendezvény volt, így kicsit nagy volt a nyüzsi, de szombat délután ez sajna gyakran előfordul. Emiatt azonban kár lenne kihagyni...
2018. március 1.családjával járt itt
Neten kerestünk éttermet, ennek a helynek elég jó értékelése volt.
Az étlapból soknál nem tudtuk mi is lenne az, de türelmesen elmondták. Ezután már gyors kiszolgálás, elegendő adag /még a jó étvágyú férjem is jóllakott/. Én menüt választottam az is elegendő és ízletes volt.
Nem csalódtunk. Az ár érték arány is teljesen megfelelő. Egy gyors finom ebéd.
Kiváló 2017. augusztus 21.a párjával járt itt
Az internetről és némi helyi ismeretség alapján kerestünk egy éttermet Egerben. Végül is a saját "megérzésünkre" hagyatkoztunk, és nem is csalódtunk. A Házisárkányban rendkívül kedvesek, igazán figyelmesek, és készségesek a pincérhölgyek. A kiszolgálás nagyon gyors.
Átlagos 2017. augusztus 2.családjával járt itt
Egy hétvégi napon vacsorázni mentünk az étterembe. Bent foglaltunk helyet. Picit nehézkesen lehetett az asztalhoz leülni, mert igen szűkös volt a hely. A kiszolgálással elégedettek voltunk és az ételek mennyiségével is. Jól lehetett vele lakni még úgyis, hogy nem tudtuk sajnos megenni a köretet a rossz íze miatt.
Kiváló 2017. július 29.a párjával járt itt
Egy meleg nyári hétvégén a párommal ebédelni tértünk be ide. Kellemes meglepetés volt az árnyas, diszkrét terasz(tujákkal kerített). A kezdeti nehézségek után első osztályú kiszolgálásban volt részünk pl. Az italhoz kaptunk jeget és külön poharat. Menüjük hétvégén nincs, de a rántott juhtúrós gomba tartárral kárpótolt, megfizethetetlenül remek és bőséges volt. Köszönöm, hogy rábeszéltetek erre a helyre, én is mindenkinek ajánlom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2017. január 27.a párjával járt itt
Az utóbbi időben menüebédre tértünk be. Szerencsére még mindig volt hely, pedig elég kevelt az ebédelni vágyók körében. A menük változatosak, még nem volt 2 hasonló sem, amióta szoktunk itt étkezni. A kiszolgálás gyors és kedves, az adagok pont megfelelőek. 1-2 fogás nekem sós volt, de még ehető. Az ár érték arány kiváló. Biztos, hogy megyünk még máskor is. :-)
2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Tavaly decemberben tartottuk ott anyukám 70. szülinapját. Előre foglaltunk helyet. Gyors, kedves, mosolygós kiszolgálásban volt részünk úgy, hogy 4 gyermekkel voltunk,2 közülük 1 éves ikerpár, és egy 7 és 8 évesek. Minden kívánságunkat rögtön teljesítették. Ételek íze finom, házias. Összesen 20-an voltunk.
Kiváló 2015. július 28.a párjával járt itt
Már többször is jártunk itt párommal. Családias fogadtatás már belépéskor is. Már tudják, hogy nagyon szeretjük a húslevest, amit már érkezéskor helyfoglalás közben is mosolyogva kérdezik, " a szokásos húsleves " ? . Mire elhelyezkedünk már jön is, tálban mellé karikára vágott csípős paprika.