Dozsu

Dozsu adatlapja

Regisztráció2016.02.22
Utoljára itt2018.08.18

Gyenge 2017. január 22.barátokkal járt itt
4 csillagosnak hirdetik de nem az. A recepció egyik fele a fürdő vendégekért, a másik a szálló vendégekért van. Aki még nem járt itt az nem tudhatja, tájékoztató tábla nincs. Meg is kaptuk a nyers kioktatást. A szállodával kapcsolatban nem volt semmi tájékoztatás, mi merre, hol? A köszöntő pezsgőhöz nem volt elég pohár.
Gyenge 2016. augusztus 17., kollégákkal járt itt
Többször jártunk már itt kollégáimmal. De ami legutoljára történt az felháborított bennünket. Nagy sokára jött csak oda a fiatal"pincér" srác. Leadtuk a rendelést, amit elég soká hozott ki. Ezt kifizettük. Utána a többieket várva kiültünk a teraszra. Az asztalon az előző vendégek nyomai,mellettünk a felszolgáló beszélgetett.
Kiváló 2016. augusztus 17.barátokkal járt itt
Gyors, kedves udvarias kiszolgálás. Ételek, italok minősége, mennyisége kiváló. Már többször is voltunk itt. Családdal, társasággal. Jó árérték. Soha nem csalódtunk még. Az étterem mellett hangulatos zene szól. Nem üvölt, mellette még beszélgetni is lehet. Hallani a másik hangját. Csak ajánlani tudom mindenkinek télen-nyáron.