Korzó Étterem Eger

étterem
Korzó Étterem Eger
Korzó Étterem EgerKorzó Étterem Eger
Korzó Étterem EgerKorzó Étterem Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Korzó Étterem Eger vélemények

2082
2023. február 1.egyedül járt itt
A Korzót úgy választottam tegnap, hogy akár helyszíne is lehetne az ebédemnek, hogy a birka turista úgyis ott mászkál a belvárosban körbe-körbe, hát akkor ott is eszik, hol máshol? Ez a Dobó tér meg annyira a belváros, hogy csak na! A híd mellett rögtön az Arany Oroszlán van, emlékszem, mikor a lánykám pici volt, oda ültünk be vele az egri csatangoláson, most akkor próbáljuk ki a konkurenciát, mellette van a Korzó.
Korzó Étterem Eger - EgyébKorzó Étterem Eger - BelsőKorzó Étterem Eger - Étel/italKorzó Étterem Eger - Étel/italKorzó Étterem Eger - EgyébKorzó Étterem Eger - Étlap/itallapKorzó Étterem Eger - Étlap/itallapKorzó Étterem Eger - Étlap/itallapKorzó Étterem Eger - Étlap/itallapKorzó Étterem Eger - Étlap/itallapKorzó Étterem Eger - BelsőKorzó Étterem Eger - Étel/italKorzó Étterem Eger - Külső kép
Kiváló 2022. december 3.családjával járt itt
Gyors és kedves kiszolgálás. Finom ételek, nagyon jó adagok. Mindenki barátságos. Központi helyen áll, ahonnan könnyen meglátogatható a vár és a belváros. Visszatérünk!
Kiváló 2022. november 13.a párjával járt itt
Tiszta, rendezett, udvarias kiszolgálás, finom ételek. Úgy láttuk, hogy mindent megtesznek annak érdekében, hogy a vendégek elégedettek legyenek, erre példa az is hogy akkor is biztosítanak helyet a betérő vendégnek, ha már szűkös a hely. Ha újból Egerben járunk mindenképpen fel fogjuk keresni a Korzó Éttermet. Üdvözlettel.
Kiváló 2022. augusztus 10.családjával járt itt
Csodálatos hely, csak ajánlani tudom mindenhez közel van szinte a központban isteni finom volt az ebéd gyorsan kiszolgáltak, kedvesek voltak elfogadható áron
2022. április 22.a párjával járt itt
A 8. házassági évfordulónkat ünnepeltük. Egerbe sétálva a Dobó-téren, egy hideg,de napfényes napon találtunk erre a kívülről is hangulatos kis étteremre. Szerencsékre épp volt egy szabad asztal,melyet még kintről megpillantottunk.
Kiváló 2021. május 28.barátokkal járt itt
Nem itt akartunk ebédelni, de megláttuk a megállítótáblán a menüt nagyon jó árban, ezért megnéztük az étlapot is. Találtunk is nekünk megfelelő ételt, elfogadható árban, ezért leültünk a teraszon. Roston szűzérme, tejszínes gombával volt a rendelésünk, kis pohár sörrel.
2020. május 20.a párjával járt itt
Hétvégén átruccantunk Egerbe egy sétára, nem terveztünk étteremben ebédelni, de a párom kiszúrta a hely megállítótábláján a menüt így beültünk a teraszra. Rögtön megjelent egy kedves, mosolygós pincérlány, és azzal kezdte, hozhat-e egy kis vizet a kutyusunknak, ezzel rögtön megnyert magának minket.
Kiváló 2020. február 24.a párjával járt itt
Régen az árak miatt jártunk ide. Az étel akkor enyhén szólva közepes volt. Aztán sokáig zárva. Örömmel vettem a megújulását. Nagyon hangulatos helyen, a Dobó tér sarkában több vendéglő között bújik meg. Meglepően jó a kiszolgálás, udvarias, gyors. Kifogástalan volt a vaddisznópörkölt is és a sertéscsülök lilakáposztával.
Korzó Étterem Eger - Külső kép