Bandigyerek

Ár-érték figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Mindenevő
Regisztráció2016.10.22
Utoljára itt2023.12.27

Átlagos 2019. január 3.a párjával járt itt
Bár rendszeresen járok erre, ma mentünk be először az étterembe. A beltér esetében valahogy megállt az idő olyan 25-30 éve, de végül is rendben van. Az étlap értelmetlenül hosszú, kb. 50(! ) féle módon csirkemell, sertésborda ugyanígy, a kevesebb több lenne. Amit ettünk: csirkemell Dzsáni módra (sajtos, tejfölös, fokhagymás, kapros töltelékkel töltött cs.
Gyenge 2019. július 5.egyedül járt itt
Egy, a közelben zajló városi rendezvényen vettem részt, és mivel vásári vendéglátóknál sosem eszem semmit, így erre a helyre tértem be egy gyrostálért. Semmi sem készült frissen, a krumplit, a húst mikrózták, a kiszolgálólány a hozzávalókat puszta kézzel, kesztyű nélkül rakta a tányérra, ami azért nem túl gusztusos.
2020. május 20.a párjával járt itt
Hétvégén átruccantunk Egerbe egy sétára, nem terveztünk étteremben ebédelni, de a párom kiszúrta a hely megállítótábláján a menüt így beültünk a teraszra. Rögtön megjelent egy kedves, mosolygós pincérlány, és azzal kezdte, hozhat-e egy kis vizet a kutyusunknak, ezzel rögtön megnyert magának minket.