Senator-Ház Étterem és Kávéház Eger

étterem, szálláshely étterme
Senator-Ház Étterem és Kávéház Eger
Senator-Ház Étterem és Kávéház EgerSenator-Ház Étterem és Kávéház Eger
Senator-Ház Étterem és Kávéház EgerSenator-Ház Étterem és Kávéház Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Senator-Ház Étterem és Kávéház Eger vélemények

Kiváló 2016. február 5.barátokkal járt itt
Rendkívül udvarias személyzet fogadott a kellemes, hangulatos belső terekkel rendelkező étteremben. A kiszolgálás elég gyors, az ételek különlegesek és kellemes ízharmóniával rendelkeznek. Árérték arányuk is megfelelő: nem olcsó, de a minőséget meg kell fizetni. Akár egy ital mellett is el lehet itt kellemesen időzni, barátokkal beszélgetni.
Átlagos 2015. augusztus 13.a párjával járt itt
Fájó szívvel írok rossz véleményt a helyről, de meg kell tennem. Évek óta járunk ide megszállni. A hotel elhelyezkedése, hangulata szerintem a legjobb Egerben. Az ételek és a kiszolgálás minősége viszont évről-évre rosszabb. Azt hiszen eljutottam arra a szintre, hogy nem jövünk ide többet. /Csak forralt bort venni télen az épület előtt, mert az szuper!
Szörnyű 2015. június 25.a párjával járt itt
Amit kértem: Tengeri sügér jázminrizssel, paradicsom salátával. Amit tálaltak: Egy kupac megszáradt tetejű rizs, egy akkora adag hal ami egy szardíniáskonzervben is kevésnek tűnt volna kimondottan meleg koktélparadicsomokkal. Egy mikrózott ízetlen kis semmi volt. Ha megengedhetném magamnak, inkább otthagytam volna a . . . . .
Átlagos 2015. január 13.a párjával járt itt
Az elhelyezkedése kitünő! Nyár elején voltunk ott, klassz volt kint ücsörögni rosét iszogatni és egy finomat enni.
Az ételek elkészítése átlagos, a tálalása modern. Talán kissé kevesebb volt rajta az étel vagy csak éhesebb voltam. Egy biztos nem éreztem,hogy ebédeltem volna!
A hely jellege kisértetiesen hasonlított egy párizsi kis étteremhez a Szajna partján.
Felszolgálók inkább magukkal voltak elfoglalva, mint a vendégekkel.
Kiváló 2013. október 19.gyerekekkel járt itt
Kellemes, hangulatos étterem gyönyörű, modern tálalással, reális árakkal. Október lévén a nyitott ajtó körmnyékén a pici babával egy kicsit fàztunk. A pincérünk az első pár szóváltásban nem arra törekedett, hogy a legjobb barátok legyünk, de a főétel felszolgálásánál már kaptunk egy mosolyt. Alapjában véve udvarias, kedves személyzetet fogtunk ki.
Kiváló 2013. október 8.családjával járt itt
A Senator étterem alighanem Eger legjobban pozicionált étterme, ahol volt szerencsénk több ízben is megfordulni. Egy alkalommal Dula Bence tartott kis társaságunknak zártkörű borvacsorát, nos, az életem egyik legizgalmasabb gasztronómiai élménye volt, amibe persze az is belejátszott, hogy az egykori hegybíró mindig leegyezteti a séffel a menü minden apró részletét.
Senator-Ház Étterem és Kávéház Eger - BelsőSenator-Ház Étterem és Kávéház Eger - BelsőSenator-Ház Étterem és Kávéház Eger - BelsőSenator-Ház Étterem és Kávéház Eger - Belső
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. október 7.családjával járt itt
Mi nagyon nagyot csalódtunk. Családommal régen sokat jártunk Egerbe, sokáig minden karácsonykor ott voltunk. Ismételten szüleimmel voltam Egerben és ide ültünk be. Menüt kértünk, mert az volt, amit szerettünk. De meglepődtünk. . . alig volt a tányéron valami. . . 2 dl leves, az is vízízű. . . és egy kis szelet hús, kb 10 szelet sült krumplival.
Kiváló 2013. május 21.barátokkal járt itt
Budapestől alig egy órai autózás után a Senator Házban úgy érzi magát az ember, mintha a ausztria legszebb kis városában lenne. A tèren reggelizünk, újság olvasás mellett, a piacra igyekvő helyiek között,idillien kellemes állapot. A házigazdàkról szólni kell: hiszen Csöpi, és Bandi, a tulajok azt a békebeli vendéglátást nyújtják, amiről talán Krudy írt Pesten,anno.
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Húsvéti hosszú hétvégén voltunk itt párommal, barátainkkal. A pátria apartmanban szálltunk meg, ami nagyon elnyerte tetszésünket! Közvetlen az Egri vár falánál helyezkedik el! Szép, rendezett, kifogástalan étterem! Kiszolgálás remek, pincérek kedvesek,segítőkészek,az ételek isteni finomak, tálalás pazar! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Senator-Ház Étterem és Kávéház Eger - Külső kép