Csillagtúra Panzió Eger
3300 Eger, Galagonyás u. 8.

Csillagtúra Panzió Eger a térképen

Csillagtúra Panzió Eger értékelése:

27. helyezett a 169 egri szállás közül

Csillagtúra Panzió Eger bemutatkozása

A Csillagtúra Panzió Eger csendes, kertvárosi részében, a belvárostól 15-20 percnyi sétára található.

Csillagtúra Panzió Eger képei

Csillagtúra Panzió Eger vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Kategóriájának megfelelő szálláshely, tiszta és rendezett. A személyzet figyelmes, segítőkész. Csak jó élményünk kötődik a helyhez. Azoknak ajánlom, akik napközben Eger és környékét szeretnék bebarangolni.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
Idősek vagyunk és csak a 2 és fél emeleten kaptunk szobát, (lift nincs ) viszont lejjebb fiatalok voltak. Az ágy borzasztó kemény, a szobai szekrényen nem volt ajtó, a szobában nem volt szék . Elég siralmas állapotok. Mostanában a legrosszabb szállás.
Csak 2 nap volt de örökkévalóságnak tűnt . Ide többé soha.

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 4.
A reggeli ugyan az volt , mindkét nap a felvágotthoz száraz zsemle. A vacsoráztatás nagyon messze van a szállástól (gyalogosan) , ott egyébként kiváló (Kulacs csárda)

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már a portán nem túl bizalomgerjesztően indult a dolog,beázásnyomok,dohos szag. A szobába belépve amit kaptunk azonnal erős csatornaszag csapott meg minket. A fürdőszoba állapota minősíthetetlen,a szobában is koszos falak és ágyneműk fogadtak minket. Életünk legrosszabb szállása volt. Soha többet nem megyünk ide. A reggeli minden reggel ugyan az volt.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 7.
A környék szép és csendes, a belváros 20-25 percre található. A recepciós ajánlott egy éttermet a vasútállomás mögött, kb 10perc sétányira, ami nagy kedvencünk lett: finom, különleges, bőséges és olcsó ételeket kaptunk. A szálloda 5 szintes, lift nélkül. A tetőtéri szoba fullasztó, az ablakon nincs szúnyogháló. Viszont van ventillátor.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 20.
Igazából mindennel meg voltunk elégedve:fűtés,wc,nyugalom,tisztaság,személyzettel...stb.Amivel esetleg nem annyira:wifi akadozott,ablak nehezen csukódott szellőztetés után,de ezeket leszámítva szuper volt az a két nap! :-)
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eger egy nagyon megnyerő, tiszta, müemlékekben gazdag város, ahol érdemes
minden évben pár napot eltölteni. Nagyon szépen felújították a thermál fürdőt,
élvezetes kikapcsolódást nyújtva mind a fiatalok, mind az idősebb korosztály
számára. Az éttermi helyiségek szépek, a kiszolgálás előzékeny, jó hangulatú.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
MEGTÉVESZTŐ KÉPEK A PANZIÓ HONLAPJÁN! Ilyen undorító szálláson még életemben nem aludtam, pedig jártam már jó pár ocsmány helyen. A fürdőszobában csempék hiányoztak, a lefolyóból a jött fel a szag, a szobában csőtörés után nem volt újra festve, a szobában kb 2. világháborús irtó kényelmetlen ágyak voltak. 2 éjszakára foglaltam szállást, de másnap reggel fogtunk magunkat és távoztunk.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 25.
Érkezésünkkor nagyon kedves fiatalember fogadott minket a recepción. A 2 ágyas szoba igen kicsi, az ágyakon kívül csak 1 éjjeliszekrény és egy egyajtós ruhásszekrény van benne, és nagyon kevés hely. A fürdő is aprócska, a zuhany elég mediterrán módon van megoldva ( a padlón egy lefolyó, zuhanyfüggönnyel elkeríthető a WC előtti rész), de tisztaság volt mindenhol.

2016. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Képeket adok mindenki döntse el az értékelést.Első kép a szoba,második a fürdő,harmadik a kilátás.és az utolsó a felajánlott parkoló .
Egyébként a személyzet kedves egész addig míg nem reklamálsz ,nem szeretik a reklamálást.Ezt közlik is.gondolom mindegyik szoba más.kioktatásban volt részem elég megalázóan.

Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.10.27-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.567 - 13.288,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 17.009 - 24.362,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Beatles múzeumbe belépővel, várostérképpel, kedvezménnyel, gyermekeknek játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 22.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.05-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.12.22. - 2020.12.27.
Erika Vendégház
Érvényes: 2021.10.27-ig
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, korlátlan teafogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Aqua Villa Eger
2-3 éjszaka 15.583,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, fürdőbelépővel, borkóstolóval, értékmegőrzési lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Őszelő ajánlat (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

EgerX