Valcsi

Valcsi adatlapja

Regisztráció2013.12.03
Utoljára itt2017.05.16

Kiváló 2014. január 6.a párjával járt itt
Férjemmel és a sógornőmmel voltunk. Nagyon jó és kellemes környezetben volt részünk. A személyzet is kedves figyelmes. Az ételek is kiválóak. Pici megjegyzés az asztalokon és sehol nem található pici edény amibe a teafiltert kitehetnénk. Máshol pici edény található az asztalon. Vizes kancsó sem található sehol, más szállodákban ez is van az asztalokon.
Gyenge 2016. szeptember 7.egyedül járt itt
Képeket adok mindenki döntse el az értékelést.Első kép a szoba,második a fürdő,harmadik a kilátás.és az utolsó a felajánlott parkoló .
Egyébként a személyzet kedves egész addig míg nem reklamálsz ,nem szeretik a reklamálást.Ezt közlik is.gondolom mindegyik szoba más.kioktatásban volt részem elég megalázóan.
Felhasználó fényképei:
Csillagtúra Panzió Eger - Csillagtúra Panzió Eger - Csillagtúra Panzió Eger - Csillagtúra Panzió Eger -
2016. június 4.a párjával járt itt
Kis csalódás a feltöltött képek és a valóság között. A felújított szobának a festése pereg le rendesen(a padló közelében) A zuhanytálca széle rozsdás. A bútorok szépek de például a mi szobánkat teljesen elfoglalta a francia ágy én úgy másztam fel mivel az én oldalamon nem volt hely, viszont nagyon kényelmes volt De felesleges volt az éjjeli szekrényből kettő mivel használhatatlan helyhiány miatt.
Felhasználó fényképei:
Asztrik Panzió Kalocsa -