Reanda
Országjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság

Reanda adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2013.11.21
Utoljára itt2022.10.07

Érdekes 2016. október 5.családjával járt itt
Mi csak a termálfürdő részere váltottunk jegyet, a barlangfürdő részre nem. Hétköznap voltunk, szerencsére jó időt fogtunk ki. Tetszett a medencék teraszos elrendezése, kellemes hangulatú oszlopokkal, árnyékolókkal. A gyógyvizes medencékben nincs sok élményelem, de kellemes meleg a víz.
2016. október 21.a párjával járt itt
Az "Étterem hét" keretében választottuk ezt az éttermet. ( Előre összeállított menüsorok, fix áron)
Könnyen megközelíthető és szép helyen van, rálátással egy dunai kikötőre. Az étterem nagyon hangulatos, modern berendezéssel. A kiszolgálás gyors és figyelmes, pedig az étterem tele volt.
2016. október 21.a párjával járt itt
Az "Étterem hét" keretében látogattuk meg a helyet ( előre összeállított menüsor fix áron)
A hely nagyon hangulatos, az ételek finomak, az adagok lehettek volna nagyobbak. A tálalás nagyon szép. A kiszolgálás figyelmes, még a tulajdonos is odajött az asztalunkhoz, kedves gesztus. Ha nem az akció keretében megyünk, akkor is korrektek az árak.