Aqua Villa Eger Eger

Aqua Villa Eger Eger
Aqua Villa Eger EgerAqua Villa Eger Eger
Aqua Villa Eger EgerAqua Villa Eger Eger

Aqua Villa Eger Eger bemutatkozása

A Hotel Aqua az Egri Vár északi bejáratától néhány percre, a híres fürdőkomplexum szomszédságában helyezkedik el. A szállodától gyalogosan is megközelíthetőek Eger kulturális és történelmi nevezetességei, így ideális szállást nyújt a programokat kedvelő vendégeknek.

Az Aqua Villa Eger legnépszerűbb csomagjai

Aqua Villa Eger Eger - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.12.30-ig
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Aqua Villa Eger Eger vélemények

2014. május 7.gyerekekkel járt itt
A szobák tágasak és kényelmesek. A szálloda néhány perces sétára van a vártól. Az étteremben értek meglepetések minket. Reggelinél minden alkalommal ott találtuk az előző esti vacsoránál lepotyogott ételmaradékokat, piszkot, időnként már népes hangyatáborral együtt. Maga a reggeli büfé ízletes és friss.
2014. január 4.családjával járt itt
A férjemmel kettesben voltunk itt, kamasz fiaink nélkül, nagy sétákat tettünk. A szállás a városközpontban van, gyalog minden jól megközelithető volt. A hotel személyzete udvarias, a szállás hely nyugodt csendes. Nagyon szép a park, tiszta takaros kis szobánk volt.
Kiváló 2014. január 3.a párjával járt itt
2013. októberében jártam az egri HOTEL AQUA-ban a párommal egy őszi csomag keretében. Nagyon meg voltunk elégedve mindennel, nagyon jó a chef, odafigyelt, hogy finom és különleges ételeket főzzön. Hangulatos a kis étterme a hotelnek. A szállás is jó volt, szépek a szobák. Nagyon tettszett a csomagban lévő borkóstolós vacsora és a masszázs is jó ötlet volt.
Aqua Villa Eger Eger - KörnyékAqua Villa Eger Eger - SzobákAqua Villa Eger Eger - BelsőAqua Villa Eger Eger - Vendéglátás
Kiváló 2013. december 27.barátokkal járt itt
Baráti társasággal jártunk itt. A személyzet udvarias, kedves, azt hiszem mindent megtesznek , hogy a vendégek jól érezzék magukat. A szobák, és maga a Hotel, valamint környéke tiszta. Az ételek finomak volta.A csomaghoz tartozó vár, és törökfürdő belépő nagyon jó ötlet volt azt hiszem.
Nyugodtan ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2013. október 26.barátokkal járt itt
Barátnőmmel és két ismerőssel voltunk októberben. Könnyen megtaláltuk a hotelt közel van a busz megállóhoz kb. 20 perc. Nagyon hangulatos barátságos a szálloda,személyzet kimagaslóan kedves tettre kész,segit amiben tud finom volt a bor . Kaptunk vár belépőt,strand belépőt. bówlling belépőt. A várban ép Egri vár ünnep volt.
2013. október 22.a párjával járt itt
A Hotel Aqua kifejezetten jó helyen van, mindössze pár száz méterre a vártól. Nem nagy, viszont rendkívül barátságos szálloda. A személyzetre egyetlen rossz szavunk nem lehet, mindenki nagyon kedves és segítőkész volt velünk.
A vacsora-kínálatban elég különleges ételek is szerepeltek, és igen ízletesek voltak, csak azért adtam rá 4-est, mert mennyiségük véleményem szerint kicsit nagyobb is lehetett volna. . .
2013. augusztus 30.a párjával járt itt
Éjjel 2 után sikerült megtalálni,de még a késői órában is feltünt a személyzet kedvessége,segitőkészsége.A reggeli bőséges,a szoba tiszta,rendezett,parkoló,minden oks volt.Olvasom hogy a szállodai ár tartalmaz(?) ingyenes belépőt a várba,a törökfürdőbe,azt mi nem kaptunk,talán következő alkalommal.
2013. augusztus 22.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a készséges személyzet, a tisztaság, finomak voltak az ételek. A szoba kényelmes volt, szép nagy franciaággyal,légkondival,hűtővel, fürdőszobával. Kaptunk egyszeri ajándék belépőt a strandra és a várba. Ami nem tetszett benne, a tetőtéri ablak, amiből semmit sem lehet látni, valamint a zsebtévé méretű TV készülék, amelyen szinte minden csatorna képe szemcsés, hangja pedig csak sistergés.
2013. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Tetszett: A szálloda közel van a fürdőkhöz és a belvároshoz;a recepciósok kedvesek, segítőkészek voltak; strandbelépők száma és belépő a török fürdőbe; testmasszázs; légkondicionáló megléte;bőséges reggeli és vacsora. Kellemetlen volt: Megérkezéskor nem kaptuk meg az üdvözlő italt (s később sem. . .
Kiváló 2013. június 25.gyerekekkel járt itt
A hotel szolgáltatásaival maradéktalanul meg voltunk elégedve. Kedves és figyelmes személyzettel dolgoztak. A kedvező szállodai ár mellé járt egy belépő a várba, a városnéző kisvasútra és a fürdőbe. A szálloda a vártól és a fürdőtől gyalogosan 5-5 percre volt. A belső parkoló jól kiépített.
Aqua Villa Eger Eger a térképen
3300 EgerMaklári út 9.
• pezsgőfürdő • infraszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Macska: ingyenes (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • bár