dobos53

dobos53 adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2016.06.21

Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Már a belépéskor meglepődtünk milyen modern fiatalos a belső tér szín világa. A fehér,piros és fekete . A személyzet nagyon kedves. A Hotel gyerek barát . az ételek finomak és változatosak nekünk kicsit még sok is. A szoba kellemes és hangulatos. Wellness részleg is nagyon kellemes . Igaz a Gyulai Vár kicsit messze van ,de egy jó sétát megér.
Felhasználó fényképei:
Corso Boutique Hotel Gyula -
2016. május 11.barátokkal járt itt
Egy kis tavasz fel frissülésre utaztunk Sopronba. A hotel nagyon szép helyen van rá látni az egész városra . Sajnos semmilyen. étkezés még reggeli sincs . Mi gyalog voltunk Egy óra séta lelytnek le és fel bejutottunk a városba. Maga a lakrész teljesen felszerelt . Kellemes. jókat pihentünk . hallgatuk a madarakat. Autósoknak tudom ajánlani .
Felhasználó fényképei:
Solar Club Hotel Sopron - Solar Club Hotel Sopron - Solar Club Hotel Sopron - Solar Club Hotel Sopron - Solar Club Hotel Sopron - Solar Club Hotel Sopron - Solar Club Hotel Sopron -
Kiváló 2013. május 18.barátokkal járt itt
Már többször voltunk a barátnömmel és a kiskutyámmal. Nagyon kellemes Pesthez aránylag közel. távolsági Busszal is elérhető. Igaz a falu az messze van,Sok medence van meleg a vizz nagyon jó a vellnessz részleg ,érdemes mindent kipróbálni. Szálloda nagyon kellemes A személyzet készséges.