Aqua Villa Eger Eger

Aqua Villa Eger Eger
Aqua Villa Eger EgerAqua Villa Eger Eger
Aqua Villa Eger EgerAqua Villa Eger Eger

Aqua Villa Eger Eger bemutatkozása

A Hotel Aqua az Egri Vár északi bejáratától néhány percre, a híres fürdőkomplexum szomszédságában helyezkedik el. A szállodától gyalogosan is megközelíthetőek Eger kulturális és történelmi nevezetességei, így ideális szállást nyújt a programokat kedvelő vendégeknek.

Az Aqua Villa Eger legnépszerűbb csomagjai

Aqua Villa Eger Eger - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.12.30-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Aqua Villa Eger Eger vélemények

2016. január 7.a párjával járt itt
Férjemmel töltöttünk itt el 3 napot évkezdésként. Éppen a leghidegebb napokra sikerült időzíteni, de a szobában a fűtés végig problémamentesen működött. A 2 szintes hotelben az 1. emeleti szobánk az utcára nézett, de nem volt zajos. A zárt parkoló a szálloda épülete mögött található, de kellett érte 1000 Ft-ot fizetni naponta.
Aqua Villa Eger Eger - SzobákAqua Villa Eger Eger - SzobákAqua Villa Eger Eger - SzobákAqua Villa Eger Eger - SzobákAqua Villa Eger Eger - SzobákAqua Villa Eger Eger - BelsőAqua Villa Eger Eger - Külső képAqua Villa Eger Eger - Külső képAqua Villa Eger Eger - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. november 26.a párjával járt itt
A párommal úgy döntöttünk hagyományt teremtünk és minden decemberben , karácsony előtt elbújunk kettesben mindig más- más városba. Tavaly decemberbe ide "bújtunk", mivel én szeretem a wellnesst, mindketten imádunk jókat enni ( A Zsáját sokan dícsérték), és a párom szereti a finom borokat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 45 hasznos szavazat
2015. október 26.a párjával járt itt
A szálló családias hangulatú, otthonos szobákkal. A hotelhez tartozó Zsálya bisztróban kaptuk a félpanziós ellátást. A bisztró nagyon kellemes hely. A menüválasztásos vacsora szinte minden fogása tökéletes volt! A mennyiség több mint elegendő. Sajnos a tisztasággal és a karbantartással voltak apróbb problémák.
Kiváló 2015. július 29.gyerekekkel járt itt
Kedves Szálloda!
Köszönjük a személyzet kedvességét, segítőkészségét! Nagyon jók voltak a + szolgáltatások. És az étterem kiváló volt! Minőségi ételek, minőségi alapanyagok! Külön köszönet a Chef vega ételeleiért! Végre nem a szokásos hagyományos magyar konyha! Igazán csúcs volt!
Ajánlom ezt a szállodát!
Kiváló 2015. május 11.a párjával járt itt
A méltán híres egri fürdőhöz, várhoz, városhoz is közeli elhelyezkedés nagyon előnyös. /Még a vasúttól sincs messze, de mi kocsival mentünk, amivel problémásabb volt beállni az udvarba, egyirányú úton. / Kifejezetten jó az éttermük, a Zsálya bisztró, ajánlom fürdőzés után a nem ott lakóknak is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2015. április 16.a párjával járt itt
Kedves emberek és helyek tudnak maradandó jó érzést okozni egy utazó életében. Ilyen hely az egri Aqua Hotel. A vendégekkel foglalkozó recepciósok, éttermi dolgozók fiatalok, kedvesek, jó humorúak, szolgálatkészek, szakmájukat jó színvonalon űzők. A szálloda étterme sokáig emlékezetes marad: ide akkor is be kell térni, ha az ember egyszerűen csak erre jár!
Kiváló 2015. április 10.a párjával járt itt
Kuponnal voltunk ketten és mindennel nagyon meg voltunk elégedve! Nem olyan volt, mint máshol ahol a kuponon valóban lehetett érezni, hogy csak fele olyan jó a szolgáltatás, mint a teljes árúaknak, itt ugyanúgy kezeltek minket! Nagyon-nagyon finomak voltak a hotel (zsálya) éttermének ételei, azok mennyisége, talán az étterem tetszett a legjobban!
Kiváló 2014. október 5.a párjával járt itt
2014. 10. 04-05-ig Szálltunk meg Egerben a Hotel Aqua-ban. A személyzet nagyon kedves figyelmes volt. A szálloda nagyon szép,kedves. A szoba barátságos,gyönyörű, tiszta volt. A félpanziós ellátás,nagyon finom volt. A pincérek ,nagyon figyelmesek,barátságosak voltak. Nagyon jól éreztük magunkat,máskor is ott fogunk megszállni.
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Jó helyen, jó időben, jól érezni magunkat csak emlékezetes esemény lehet. Ezt mi megkaptuk Egerben a Hotel Aquaban. Közel van minden látnivaló és kellemes kikapcsolódást nyújtó helyhez. A csomaghoz tartozó ajándékok / strandbelépő, Wellness belépő, városnéző kisvonat jegy a Szépasszonyvölgybe/ kitöltötték az ott töltött napok üres óráit a magán programunkon túl is.
Kiváló 2014. augusztus 20.a párjával járt itt
Kissé megkésve, de azt hiszem a lényeg a vélemény megosztása, mások számára megismertetni hova menjünk vagy ne! Minden év április másodika nálunk az Eger, így volt ez 2014-ben is. Általában három nap két éjszaka. Ez évben, immár második alkalommal a Hotel Aqva Eger vendéglátását élveztük.
Aqua Villa Eger Eger - EgyébAqua Villa Eger Eger - KörnyékAqua Villa Eger Eger - KörnyékAqua Villa Eger Eger - Vendéglátás
Aqua Villa Eger Eger a térképen
3300 EgerMaklári út 9.
• pezsgőfürdő • infraszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Macska: ingyenes (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • bár