Nagyon tetszett, hogy ilyen nagy nyári melegben az étkezést (reggeli/vacsora) a kinti szabad téri teraszon lehetett elfogyasztani. Ételek minősége nagyon jó és ízletesek.
Amit hiányoltunk az a szabad téri medence. És mivel ilyen nyári melegben jól jönne egy szabad téri medence, de nincs, ezért jól jönne ha az éjszakák számával megegyező strand belépőt kapnának a szálló vendégek.
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!


























