Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
Hotel Eger & Park EgerHotel Eger & Park Eger
Hotel Eger & Park EgerHotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található.

A Hotel Eger & Park legnépszerűbb csomagjai

Hotel Eger & Park Eger - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
Hotel Eger & Park Eger - Hétköznapi áreső (min. 2 éj)
Hétköznapi áreső
2024.04.30-ig
Hotel Eger & Park Eger - Vasárnapi akció (min. 2 éj)
Vasárnapi akció
2024.04.29-ig
Hotel Eger & Park Eger - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Eger & Park Eger vélemények

2016. május 20.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a Hotel Egerben. A wellness rész nagyon jól felszerelt és kialakított, remek pihenést biztosított. Az étterem rész kicsit zsúfolt kialakítású, lehetne több kétszemélyes asztal. Az ételek nagyon ízletesek és változatosak voltak. Kellemesen csalódtunk a helyben.
2016. május 19.a párjával járt itt
A szálloda jó elhelyezkedésű, szépen felújított épület. A szoba mérete megfelelő, az ágy kényelmes. A személyzet segítőkész, udvarias, az étel finom és bőséges, a borok szuperek voltak! A medencerész jó kialakítású, a wellness részleg és szolgáltatásai is megfelelőek.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Minden nagyon szép és jó volt,csak az ágy nem volt a legkényelmesebb. A városközpont nagyon közel van,a hotel felszereltsége kiváló. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész. Az étterem kiváló,finom házias ízekkel,bő választékkal. Sok ember elfért,mert ha többen étkeztünk egyszerre,megnyitották a másik termet is.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Többször látogattunk el ebbe a szállodába. Kitünő kikapcsolódásd és pihenést nyújt. A környezet megunhatatlan, mindig igér valami újat. A szállodának van egy patinás része és egy újépítésű, modern része. Mind kettő kényelmes, tiszta. Az ételek nagyon finomak és változatosak. A szobák komfortosak és kényelmesek.
Kiváló 2016. május 12.barátokkal járt itt
Már hazajárunk ebbe a szállodába! Már négyszer voltam itt, de az idén már volt az unokám barátnőjével, a fiam a családdal is. Tetszik a felújítás utáni helyzet. sokkal tágasabb, szebb, jobb. Szeretem e régi épületet, szívesen megyek oda étkezni. Most nagyon jót biliárdoztunk, pin-pongoztunk, csocsóztunk! Eger legjobb szállodája!
Hotel Eger & Park Eger - Külső képHotel Eger & Park Eger - Külső képHotel Eger & Park Eger - WellnessHotel Eger & Park Eger - Vendéglátás
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2016. május 8.a párjával járt itt
Ebben az évben március 15-ét Egerben töltöttük. Ebben a szállodában szálltunk meg. Zárt parkolójában könnyen találtunk helyet. A patinás szálloda közel van a fürdőhöz, és a város központjához is. A személyzet kedves, szolgálatkész. Kedvesen fogadják az érkezőt. A szomszédos Érsekkertben nagyot sétáltunk.
2016. május 6.a párjával járt itt
A hotel központi helyen van, a szobák szépen felújítottak, bár egyes dolgokból az olcsóbbat választották, ez egy kicsit ront az komfortérzeten. A wellness részleget nem mondanám nagynak, főleg ünnepi időszakban zsúfolt, kevés nyugággyal, tele jakuzzival, nem működő élményelemekkel.
Kiváló 2016. május 5.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk ebben a hotelben. Mivel a városközpont szomszédságában helyezkedik el, könnyen megközelíthető. A szobák szép tiszták és kényelmesek. A személyzet nagyon segítőkész. Az ételek finomak, ízletesek és bőségesek. A wellnes részleg is nagyon szuper. Az idén is szeretnénk elmenni, remélem sikerül.
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
2015. augusztusában töltöttünk itt 4 napot a kedvesemmel. Már a recepción is úgy fogadtak mintha haza érkeztem volna. Kifogástalan fogadtatás, tisztaság és kényelem várt a szállodában. A személyzet minden óhajunkat teljesítette, a kilátás gyönyörű a hotel elhelyezkedése minden szempontból optimális.
Hotel Eger & Park Eger - SzobákHotel Eger & Park Eger - KörnyékHotel Eger & Park Eger - BelsőHotel Eger & Park Eger - Külső képHotel Eger & Park Eger - BelsőHotel Eger & Park Eger - Belső
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. május 5.gyerekekkel járt itt
Egyik kedvenc városom Eger. Szerintem sikerült helyileg az egyik legjobb szállodát kiválasztanom. Többször voltunk már itt, kettecskén vagy akár nagyobb családdal is. A szálloda nagyon reprezentatív, kellemes de amiért nekünk a legjobban tetszik az az elhelyezkedése. Hihetetlenül közel van mindenhez.
Hotel Eger & Park Eger a térképen
3300 EgerSzálloda u. 1-3.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 360 Forint / óra (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár