Hotel Villa Völgy Eger ★★★★

Hotel Villa Völgy Eger
3300 Eger, Eger, Tulipánkert u. 5.

Hotel Villa Völgy Eger a térképen

Hotel Villa Völgy Eger értékelése:

6. helyezett a 165 egri szállás közül

Hotel Villa Völgy Eger bemutatkozása

Az egri Szépasszony-völgyben található Hotel Villa Völgy három- és négycsillagos szárnnyal is rendelkezik. A szálloda épületei egy két hektáros parkban terülnek el, csendes, nyugodt környezetben, így ideális lehetőséget nyújtanak a kikapcsolódásra.

Hotel Villa Völgy Eger képei

Hotel Villa Völgy Eger

Hotel Villa Völgy Eger vélemények

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Nem azt kaptam igazán, amire számítottam. Kívül a hotel gyönyörű, viszont a szoba a sötétzöld és barna színekkel barátságtalan, kissé nyomasztó hatást keltett, sehol egy kép vagy vidámabb szín, dekoráció. A wellness szolgáltatással sem voltam megelégedve, a medencék ennyi emberre kicsik voltak. A személyzet ugyanakkor kedves, segítőkész úgy az étteremben, ahogy a recepción is.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Auguszusban tötöttünk a szállodába négy éjszakát! Nekünk a szoba nagy csalodás volt! Egy tízenötéves gyermekkel mentünk,a szoba kicsi volt! A szobában a fal össze volt egy helyen vésve,másik oldalon pedig koszos volt! A fürdőben a zuhanykabin szétesett,a törölközőtartó leesett! A wc tartályt meg állandóan beakadt! A személyzet kedves,az ételek nagyon finomak voltak!

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Öt csillag lehetett volna! A wellness részleg munkatársainak kiemelten jár! Kedvesek, mindig mosolyognak és segítő készek! A szobák tiszták, azonban a medencékre és az épületekre már ráférne egy felújítás. Az étterem fél panzióban is változatos, azonban a reggeli igen egyhangúvá válik egy 6 napos nyaralás alatt, főleg 3 gyerekkel. És itt jön az igazi negatívum.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda az élménymedencével és a pool bárral hirdeti magát. 4 napig voltunk ott, ebből a bár csupán 1 napig működött. Kérdésünkre azt a választ kaptuk, hogy túl kevés a vendég. Úgy gondolom ez nem az én
problémám én megfizettem a meghirdetett szolgáltatásokat. A pincérek közül kiemelném Bálintot, aki maximális figyelemmel és segítőkészséggel szolgálta fel a vacsoránkat minden este.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Nem a kèrt csomagot kaptuk,èrkezès napjàn szólnak hogy ma nem 20híg,csak 18híg van wellnes!masnap a fenekünk alól leengedték a vizet 19h kor!Felsőbb utasítàsra!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleggel egy épületben és egy szinten voltunk. Reggeltől estig csak az ajtócsapkodást, a takarítónők zörgését kellett hallgatni. Így a csendről lemondhattunk. A vacsoránál hiányzott a svédasztalos rendszer. Nem ehettünk azt és annyit amennyit akartunk.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12.
A hotel rendben volt,de a medencénèl zárva volt a bár. Legalább egy automata italgèp lehetett volna,ha már ilyen messze volt a bár. Vagy ne-tán otthonról hozzuk legközelebb az üdìtőt és a sört?????

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
A hely csodás, az ár-érték arány túlzott. A személyzet rendkívül kedves, szolgálatkész. A szoba nagyon "zajos", a szomszédból minden zaj áthallatszik, nem beszélve a fürdő-wc "zajról" mintha nem is lenne fal a két szoba között. . . , hiányzik a levehető tusolófej. . . , ez zavaró. Egyik éjszaka estétől hajnalig hangos vendégek "szórakoztak" a folyosón.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 5.
Kellemes hétvégét töltöttünk Egerben. A hotel elhelyezkedése kiváló, csendes helyen, de mégis közel a központhoz. Viszont az éttermi személyzet egyáltalán nem a 4*-hoz való!!!!!

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 16.
A szálloda kiváló helyen fekszik közeltöbb pincesorhoz is. Félpanziós ellátás, bőséges és választékos volt. Viszont a szobákban csak úgy megy a fűtés ha ott vagyunk, mivel a vendégkártya minden áramfogyasztót lekapcsolt ha elmegyünk, így visszaérkezéskor gyakran hideg volt. A 4 csillagos manzard szoba kicsi, fűtése szabályozhatatlan.

Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Hotel Villa Völgy
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal
2020.04.09. - 2020.04.13.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.21-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.083,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.110 - 26.740,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Hotel Villa Völgy
4 nap/3 éjszaka 36.533,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, újévi koncerttel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.12.29. - 2021.01.01.

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX