Hotel Villa Völgy Eger ★★★★

Hotel Villa Völgy Eger
3300 Eger, Eger, Tulipánkert u. 5.

Hotel Villa Völgy Eger a térképen

Hotel Villa Völgy Eger értékelése:

6. helyezett a 165 egri szállás közül

Hotel Villa Völgy Eger bemutatkozása

Az egri Szépasszony-völgyben található Hotel Villa Völgy három- és négycsillagos szárnnyal is rendelkezik. A szálloda épületei egy két hektáros parkban terülnek el, csendes, nyugodt környezetben, így ideális lehetőséget nyújtanak a kikapcsolódásra.

Hotel Villa Völgy Eger képei

Hotel Villa Völgy Eger

Hotel Villa Völgy Eger vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Mivel utolsó pillanatban foglaltam, sajnos csak tetőtéri manzárd szoba volt szabad. De még ezzel a legolcsóbb szobatípussal is teljesen meg voltunk elégedve. Kicsi, de szép, és tiszta. A szálloda nagyon jó helyen, a Szépasszony-völgyben van. A wellness részlege szuper, hatalmas élménymedence, jakuzzi, úszómedence. A kaja nagyon jó, sokféle és nagyon finom.

szamszi TOP szállásértékelő
2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Nagyon jó helyen van, gyalog is közel a borospincékhez. Autóval Eger elég hamar elérhető, ajánlom a kisvasútozást is. A szálloda egy nagy parkban van, több épületből áll. A wellness tágas, bár az úszómedence elég hűvös. Az élménymedence viszont jó nagy. Finomak az ételek, bőséges az ellátás, főleg reggel. Hangulatos, romantikus szálloda. Nászutasoknak is.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Gyönyörű helyen, csendes, nyugodt környezetben található. A személyzet kiváló, mindenki kedves és segítőkész. A szobák kényelmesek. Az étterem nagyon jó, a reggeli és a vacsora is rendkívül bőséges választékot kínál és ízletes. Kinti, benti medence van, szaunák, játszótér. A villaépületek egy szép parkban helyezkednek el. Családdal nagyon kellemes.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
A hely csodálatos, a személyzet udvarias, segítőkész, a szoba fiatalos, de elegáns, az ételek mind választékban, mind minőségben messze felülmúlták a várakozásokat, a wellness részleggel nem voltunk teljesen elégedettek, a 32-34˙C-os víz kissé hűvös, a kinti medence pedig rosszabb idő esetén használhatatlanul hideg.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Téli időszakban töltöttünk itt néhány éjszakát családommal és barátainkkal. A hotel csendes környéken, a belvárostól elég távol, de a Szépasszonyvölgyhöz nagyon közel helyezkedik el. Négytagú családunk viszonylag kis alapterülető szobát kapott. A szoba berendezése korrekt volt. A hotel több épületből áll, más-más épületbe kapnak helyet a szobák, az étterem és a wellness részleg.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Csodálatos Hotel Villa Völgy - A hely, ahova visszatérünk! ! ! Már a megérkezés időpontjában lenyűgözött bennünket a nyugalmat árasztó, csodaszép környezet - gyönyörű park, a több épületből álló hotel,a kis kápolna! ! A lakosztály tágas,tiszta, modern! A személyzet barátságos, készséges, és kedves! Az étel változatos, bőséges, és nagyon ízletes! !

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
4 nap 3 éjszakát töltöttünk a hotelben, amely több épületből áll, nagyon szép környezetben, a híres Szépasszony-völgy szomszédságában. Mi a wellness részleggel rendelkező épületben kértünk szobát, ami jó választásnak bizonyult, mivel így nem kellett a hűvös időben köntösben járkálni az épületek között vagy napjában többször átöltözni.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Színvonalas programok , hangulatos zenés esték ( amihez persze kellett , hogy véletlenszerűen a társaság bulizós legyen) kiváló zenekarokkal, akik jól ráéreztek arra , hogy mi kell a közönségnek. Az ételek sokfélék és ízletesek voltak , amire csak ici-pici árnyékot vet , hogy a kacsamell hamar elfogyott , viszont ezt ellensúlyozza a séf szilveszteri malacsült látványporciózása és meglepetés desszert különlegessége.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, változatos ételek, segítőkész, kedves személyzet, kiváló szilveszteri buli. Egyetlen dolog nem tetszett: a wellness részben kevés a fekvőhely, és ezek helyett a kemény fabútorok helyett talán szerencsésebb választás lett volna a kifejezetten ide tervezett, kényelmes ágy és szék.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk az egri Hotel Villa Völgyben. A szállás csodás környezetben van a Szépasszonyvölgyben. Az ellátás nagyszerű volt, a hotel szép, nagyon tiszta, a wellness részleg csodálatos. Ajánlanám másoknak is.

Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Hotel Villa Völgy
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal
2020.04.09. - 2020.04.13.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.21-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.083,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.110 - 26.740,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Hotel Villa Völgy
4 nap/3 éjszaka 36.533,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, újévi koncerttel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.12.29. - 2021.01.01.

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX