Szent István Hotel Eger ★★★

Három csillagos szálloda
Szent István Hotel EgerSzent István Hotel Eger
Szent István Hotel EgerSzent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger bemutatkozása

2004-ben nyitotta meg kapuit a Szent István Hotel Egerben, magas színvonalú kiszolgálásával, mintegy 6000 négyzetméter parkosított zöld területével negyedórányira a belvárostól. A hotel ideális azon családok, barátok, párok számára, akik szeretnének távol maradni a város zajától, rossz levegőjétől.

A Szent István Hotel legnépszerűbb csomagjai

Szent István Hotel Eger - Tavaszváró ajánlat - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Szent István Hotel Eger - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Szent István Hotel Eger - Vakáció a város felett (min. 2 éj)
Vakáció a város felett
05.31-08.29.
Szent István Hotel Eger - Pünkösd (min. 2 éj)
05.17-20.
Pihentető Vital wellness napok
Hotel Vital Zalakaros

Szent István Hotel Eger vélemények

2017. december 28.gyerekekkel járt itt
A szálloda közel van a centrumhoz, gyalogosan is könnyen elérhető. A wellness részleg pihenésre kiválóan alkalmas. A szoba felszerelése nem tökéletes. Pl.:matrac, TV. Az ételek bőségesek és ízletes el, a személyzet kedves és segítőkész volt.
Kiváló 2017. december 28.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk a hotelben, mindennel meg voltunk elégedve.Az ételek finomak voltak a személyzet segítőkész a wellness részleg is nagyon jó.És még az időjárás is kedvezett a városban való nézelődéshez.
Annyi észrevételem lenne, hogy a wellness részlegen a falon fogasok kellenének a fürdőköntösöknek.
Kiváló 2017. december 28.a párjával járt itt
Csodálatos volt minden, különleges szálloda, finomabbnál-finomabb ételek, finoman elkészitve,a legjobb véleménnyel távoztunk, és szeretnénk még visszatérni.
Egy pici negativ észrevétel-- a Karácsony estéje nem volt olyan ünnepélyes,nem szólt a karácsonyi ének. - de nagy élmény volt igy is ott lenni.

Tisztelettel

Tamás Magdolna
Kiváló 2017. december 27.gyerekekkel járt itt
Három felnőtt gyermekemmel karácsonyoztunk a Szent István hotelben. Érkezéskor welcome drink-el fogadtak,és rövid tályékoztatást, hogy mit hol találunk. A szobák és a mellékhelyiségek tiszták,esztétikusak. Az étterem hangulatos,az ételválaszték bőséges, és ízletes.
Szent István Hotel Eger - VendéglátásSzent István Hotel Eger - VendéglátásSzent István Hotel Eger - KörnyékSzent István Hotel Eger - Belső
Kiváló 2017. december 25.csoporttal járt itt
Két éjszakát töltöttem a Szent István Hotelben. Nagyon festői a környezet, a személyzet nagyon kedves és mindig segítőkész, félpanziós ellátást kértem, ahol bőséges és finom svédasztalos reggeli és vacsora fogadott. Értékelésem ötből ötös.
Kiváló 2017. december 4.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, pihentető és egyben frissítő hétvégét töltöttünk kettesben a párommal a Szent István Hotelben. A szálloda különleges elhelyezkedése és kialakítása nyerte el először a tetszésünket. A Kilátóból gyönyörű panoráma nyílik a városra, ami így karácsonyi díszkivilágításban még szebb volt, mint máskor.
2017. november 27.a párjával járt itt
Bár több negatív kritikát is olvastunk a a hotelről,mi ezekből semmit nem tapasztaltunk.A környezet novemberben is gyönyörű,csendes,lelátni a városra,mégis mindenhova gyalog mentünk mert 2-3 km volt csak a táv.A hotel 3 csillaghoz képest kellemes csalódás volt.A wellness nagyobb mint a fotókon.
Kiváló 2017. november 23.a párjával járt itt
Már 3- szor voltunk a Hotelben. Akkor is és most is csak pozitiv elmenyekkel feltoltodve tavoztunk! Köszönjük ezt a Hotel szemelyzetnek akik biztositottak pihenesunket munkajuk révén! Ha tudunk még biztosan visszatérünk! Köszönjük!
Kiváló 2017. november 20.a párjával járt itt
A vár bejáratától gyalog 10 percre, de csendes kertvárosi részen, rálátással a városra, szép helyen lévő szálloda. A szállodához tartozó különféle épületek és a kert eléggé eklektikus, de nagyszerű dolog volt felfedezni a sok ziget-zugot. A kápolna különösen szép és meghitt. A szálloda tulajdonos szellemisége, magyar hite átjárja az egész területet.
Szent István Hotel Eger - Külső képSzent István Hotel Eger - KörnyékSzent István Hotel Eger - BelsőSzent István Hotel Eger - Belső
Kiváló 2017. november 20.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve,a személyzet is kedves,az ételük az kíváló volt a tisztaság is megfelelő,csak az ágyban a matracokkal volt gondunk,nagyon kényelmetlen.Egyébként szuperül éreztük magunkat,köszönünk mindent, máskor is ide fogunk vissza térni,"remélem addig javítanak a matracokon.
Szent István Hotel Eger a térképen
3300 EgerLegányi utca 12.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • finnszauna • gyerekmedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 20 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • söröző • kávézó