Szent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger
3300 Eger, Legányi utca 12.

Szent István Hotel Eger a térképen

Szent István Hotel Eger értékelése:

6. helyezett a 165 egri szállás közül

Szent István Hotel Eger - vélemények, kritkikák

Szent István Hotel Eger vélemények

2012. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Már ötödik alkalommal volt szerencsénk,tavaly októberében a szállodában pihenni. Ez a szám is azt mutatja,hogy nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet rendkívül udvarias,kedves. Az ételek nagyon finomak,és bőségesek. A park és a kápolna csodálatos. Mi egy baráti házaspárral voltunk egy kétszobás apartmanban,ami szinten nagyon tetszett.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 20.
A személyzet nagyon kedves és segítőkész, az ételek kitűnőek, a szállás is jó, viszont a wellness részleg nagyon pici és ezáltal árban drágának tartom, mert 4 csillagos szállodába is el lehet menni ezen az áron. Egy ilyen nagy férőhelyes szállodához kevés egy körülbelül 20m x 4m medence, egy 4 személyes jacuzzi és 2 szauna!
2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami nagyon kellemes és kielégítő volt, az a környezet, az ételek, italok minősége és mennyisége, a szilveszteri program. A személyzet barátságos, nagyon udvarias és figyelmes volt. Ha ezen múlna, akár több csillagot is érdemelhetne a szálloda. Ami kissé érthetetlen volt számomra, hogy ezt a remek összképet miért kell elrontani azzal, hogy egy wellness hétvégén nem üzemel az egy darab finn szauna megfelelően?

Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Szent István Hotel
5-7 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vacsorához korlátlan borfogyasztással, italkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.30.
Szent István Hotel
3-4 éjszaka 15.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés vacsorával, kedvezményes éttermi fogyasztással, csocsó és biliárd használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.13-ig

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX