Saliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók
3394 Egerszalók, Forrás u. 6.

Saliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók a térképen

Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. november 22.
Ahogy többen is említették már a korábbi értékelők közül, a meglehetősen drága és elegáns Saliris-komplexumban található egy olyan hely, ahol tiszta, kulturált körülmények között korrekt áron lehet finom ételeket enni. A fürdő szálloda felőli bejáratánál, a kávézó mellett található ez az önkiszolgáló étterem, amely bővített ebédidőben tart nyitva.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jót bárki tudna írni a Salirisről. Én most egy hibára, és annak gyors megoldására reflektálok. Baráti társasággal voltam. A svédasztalos vacsora volt kifogásolható. Nem is annyira a választék, hanem inkább a minőség. A gyümölcs kategória egyes darabjai leginkább a "hűtőházi hulladékra" emlékeztettek, ami méltatlan a hely szelleméhez és igényességéhez.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
A fürdő legolcsóbb helye. Párommal 3200 Ft-ból ebédeltünk meg, ami magába foglalta a főételt, a salátát és a desszertet. Az ételek finomak. Gyakorlatilag annyiért adták a főételt, mint a bárban a limonádét. . . Az adagok bőségesek. A fürdő első emeletén található az étterem, az étkező része elég nagy, szabad asztalt nem nehéz találni. A tisztaság is megfelelő.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Valóban itt olcsó a kaja én egy gyerek menüért az italért és a somlóiért összesen fizettem 2400 Ft-ot. Ami lényeg kaja adag is elegendő (megfelelő volt akár egy felnőtt számára is) és finom is volt! Az étterem a fürdőrész első emeletén található a kávézó mellett, így aki csak pancsolni jön ide az itt tudd étkezni. Gyors a kiszolgálás a felszolgálók itt is kedvesek és segítőkészek!

Legnépszerűbb csomagok Egerszalókon és környékén
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.26. - 2021.05.31.
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.14. - 2021.06.30.
Bükk Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, Szalajka-völgyi vonatozással, ingyenes Lovastanya belépővel
2020.08.27. - 2020.12.28.
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.25. - 2021.11.25.

Szállodák Egerszalók környékén
Kikelet Club Hotel Egerszalók
Erzsébet Park Hotel Egerszalók
Téli szünet (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

Saliris Önkiszolgáló Étterem EgerszalókX