D&A Apartmanház Egerszalók

D&A Apartmanház EgerszalókD&A Apartmanház Egerszalók
D&A Apartmanház EgerszalókD&A Apartmanház Egerszalók
109 fotó

D&A Apartmanház Egerszalók bemutatkozása

A D&A Apartmanház az egerszalóki gyógy- és wellnessfürdő közelében található. Csendes, nyugodt környezetével várja vendégeit Egertől mindössze öt kilométerre. Kikapcsolódási lehetőséget kínál a három közeli gyógyfürdő, illetve gyerekek számára elérhető az erdő aljában levő játszótér is.

26 vendég értékelése alapján

4,4Kényelem
3,9Szolgáltatás
4,7Elhelyezkedés

A D&A Apartmanház Egerszalók legnépszerűbb csomagjai

D&A Apartmanház Egerszalók - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
25.000 Ft / 2 fő / éj-től ellátás nélkül
2021.12.18-ig
D&A Apartmanház Egerszalók - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
47.500 Ft / 2 fő / 2 éj-től ellátás nélkül
2021.12.18-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár 10% kedvezménnyel
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

D&A Apartmanház Egerszalók vélemények

Kiváló 2019. június 10.családjával (gyerekekkel) járt itt
Az apartman remek elhelyezkedésű, gyönyörű kilátással a sódombra és a környező fenyőerdőre. Sajnos, bár két hónappal előre foglaltunk konkrét szobákat egymás mellé mégis mire megérkeztünk más-más emeletekre raktak minket. :-( Ezt leszámítva nagyon meg voltunk elégedve azzal amit ezért az árért nyújtott a szállás.
Gyenge 2018. július 15.családjával (gyerekekkel) járt itt
Szép kilátással rendelkező, finoman szólva minimál felszereltségű apartmanban vagyunk, ami akár jó élmény is lehetne, ha nem használnának erős illatú tisztítószereket, illatosítókat, ami miatt kb. nem lehet megmaradni a szobában. A kanapén nem lehet ülni az erős illata miatt. Nekem személy szerint fáj ettől a fejem, és tudom mennyire egészségtelen.
3Tisztaság
2Ár / érték arány
2Kényelem
2Szolgáltatások
Kiváló 2018. június 16.a párjával járt itt
Kellemes csendes szép kilátású környezet. Igényes jól felszerelt szobák.Kedves udvarias kiszolgálás,előzékeny útbaigazítás a környék látnivalóiból és nevezetességeiből.Igazi emberbarát szálláshely,tiszta nyugodt környezet. Aki nyugalomra, kikapcsolódásra vágyik annak szívből ajánlom.
Kiváló 2018. január 27.egyedül járt itt
A lékondi zajos volt,sűrűn meleg helyet hideget fút.Fűtés technika korszerűsítést igényel.Személyzet közvetlen ,kedves.A környezet csendes,pihenésre kiválóan alkalmas.
5Elhelyezkedés
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
2018. január 23.a párjával járt itt
A kis völgyben meghúzódó hotelhez távolsági busszal érkeztünk. Kedves hölgy fogadott. Egy kis apartmant kaptunk, amely tiszta és meleg volt. A reggelinél nagyon igyekezett a személyzet a kedvünkben járni. A szállással szemben a nosztalgiafürdő található, nagyon kellemes ott az esti fürdőzés.
Kiváló 2017. augusztus 16.családjával (gyerekekkel) járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat ebben a pár napban. Az apartman nagyon tetszett jó elrendezése volt. A klima sajnos átmenetileg nem volt jó ez az egy dolog volt kifogásoható. Gyönyörű környezet a szoba teraszáról szuper a kilátás! Nagyon köszönjük Györgyi és Anikó vendégszeretetét kedvességét! Jó egészséget és minden jót kívánok nekik!
Kiváló 2016. november 26.a párjával járt itt
Tiszta,szépen berendezett. Csendes környezet,kedves személyzet. Jó hogy sok minden található körülötte. Nem kell sokat menni ha szeretnénk kikapcsolódni. Nagyon kellemesen éreztük magunkat,kipihenten tértünk haza. Szép a só domb,jó hogy van szemben gyógyfürdő ami éjjel 1-ig volt például szombaton nyitva.
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
D&A Apartmanház Egerszalók - SzobákD&A Apartmanház Egerszalók - Külső kép
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 88 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 68 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 10.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük Egerszalókot a sódomb miatt. Most még szebb volt, mint 4 éve, mert egész éjjel szines fényben világitott. Ez ennek a szállásnak a külölegessége. Nem csalódtunk benne. A személyzet kedves, a svédasztalos reggeli finom volt. A beutalónkhoz járt az egri törökfürdőbe belépő. Ott még nem jártunk, nagyon szép volt.
3Étkezés
Átlagos 2016. október 5.a párjával járt itt
Érkezéskor hóesésben pakoltunk be a szállásra egy szűkös bejáraton át. Sajnos a külső folyosó csúszós volt. A szállás minősége jó és a konyha felszereltsége is elég volt számunkra. A Saliris hotelben lévő wellness fergeteges. A régi fürdőt az emlékek miatt kell kipróbálni mindenkinek.
3Kényelem
Kiváló 2016. augusztus 18.a párjával járt itt
Házassági évfordúlónkat töltöttük itt, figyelmesen bekészítettek egy pezsgőt, a fürdőre és a sódombra néző szobát kaptunk. A reggeli jó volt, pillanatok alatt kiszolgáltak, a személyzet segítőkész és figyelmes volt. Mindennel megoltunk elégedve, még visszatérünk máskor is.
26 értékelés / 3 oldalon
D&A Apartmanház Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás út 3
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• szobaszervíz • kávézó