3394 Egerszalók, Forrás út 3

D&A Apartmanház Egerszalók értékelése:

8. helyezett az 59 egerszalóki szállás közül

Akciós csomagok

D&A Apartmanház Egerszalók bemutatkozása

A D&A Apartmanház az egerszalóki gyógy- és wellnessfürdő közelében található. Csendes, nyugodt környezetével várja vendégeit Egertől mindössze öt kilométerre. Kikapcsolódási lehetőséget kínál a három közeli gyógyfürdő, illetve gyerekek számára elérhető az erdő aljában levő játszótér is.

D&A Apartmanház Egerszalók képei

D&A Apartmanház Egerszalók vélemények

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Az apartman remek elhelyezkedésű, gyönyörű kilátással a sódombra és a környező fenyőerdőre. Sajnos, bár két hónappal előre foglaltunk konkrét szobákat egymás mellé mégis mire megérkeztünk más-más emeletekre raktak minket. :-( Ezt leszámítva nagyon meg voltunk elégedve azzal amit ezért az árért nyújtott a szállás.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 15.
Szép kilátással rendelkező, finoman szólva minimál felszereltségű apartmanban vagyunk, ami akár jó élmény is lehetne, ha nem használnának erős illatú tisztítószereket, illatosítókat, ami miatt kb. nem lehet megmaradni a szobában. A kanapén nem lehet ülni az erős illata miatt. Nekem személy szerint fáj ettől a fejem, és tudom mennyire egészségtelen.
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Kellemes csendes szép kilátású környezet. Igényes jól felszerelt szobák.Kedves udvarias kiszolgálás,előzékeny útbaigazítás a környék látnivalóiból és nevezetességeiből.Igazi emberbarát szálláshely,tiszta nyugodt környezet. Aki nyugalomra, kikapcsolódásra vágyik annak szívből ajánlom.

2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 27.
A lékondi zajos volt,sűrűn meleg helyet hideget fút.Fűtés technika korszerűsítést igényel.Személyzet közvetlen ,kedves.A környezet csendes,pihenésre kiválóan alkalmas.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kis völgyben meghúzódó hotelhez távolsági busszal érkeztünk. Kedves hölgy fogadott. Egy kis apartmant kaptunk, amely tiszta és meleg volt. A reggelinél nagyon igyekezett a személyzet a kedvünkben járni. A szállással szemben a nosztalgiafürdő található, nagyon kellemes ott az esti fürdőzés. A Solaris hotel wellnessébe is kaptunk belépőt, az is nagy élmény volt.
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Nagyon jól éreztük magunkat ebben a pár napban. Az apartman nagyon tetszett jó elrendezése volt. A klima sajnos átmenetileg nem volt jó ez az egy dolog volt kifogásoható. Gyönyörű környezet a szoba teraszáról szuper a kilátás! Nagyon köszönjük Györgyi és Anikó vendégszeretetét kedvességét! Jó egészséget és minden jót kívánok nekik! Mindenkinek ajánlani tudom!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 26.
Tiszta,szépen berendezett. Csendes környezet,kedves személyzet. Jó hogy sok minden található körülötte. Nem kell sokat menni ha szeretnénk kikapcsolódni. Nagyon kellemesen éreztük magunkat,kipihenten tértünk haza. Szép a só domb,jó hogy van szemben gyógyfürdő ami éjjel 1-ig volt például szombaton nyitva. Ez nagyon jó buli :)
Vissza fogunk térni még ide :)

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 10.
Nagyon szeretjük Egerszalókot a sódomb miatt. Most még szebb volt, mint 4 éve, mert egész éjjel szines fényben világitott.
Ez ennek a szállásnak a külölegessége. Nem csalódtunk benne. A személyzet kedves, a svédasztalos reggeli finom volt.
A beutalónkhoz járt az egri törökfürdőbe belépő. Ott még nem jártunk, nagyon szép volt. Köszönünk mindent.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Érkezéskor hóesésben pakoltunk be a szállásra egy szűkös bejáraton át. Sajnos a külső folyosó csúszós volt. A szállás minősége jó és a konyha felszereltsége is elég volt számunkra. A Saliris hotelben lévő wellness fergeteges. A régi fürdőt az emlékek miatt kell kipróbálni mindenkinek. A sódombra mi ráláttunk, de a latyakot vittük be az apartmanba mert a hegyoldal felől volt a bejárat.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Házassági évfordúlónkat töltöttük itt, figyelmesen bekészítettek egy pezsgőt, a fürdőre és a sódombra néző szobát kaptunk. A reggeli jó volt, pillanatok alatt kiszolgáltak, a személyzet segítőkész és figyelmes volt. Mindennel megoltunk elégedve, még visszatérünk máskor is.

Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9.720,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 11.649,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Sweet-Life Wellness Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.248,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, csokoládé bekészítéssel, egy üveg borral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 21.000 - 27.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.19. - 2021.12.20.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Invest Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.01. - 2022.02.27.
Aliz Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.11-ig
Hotel Anna
Mátrafüred
2 nap/1 éjszaka 8.045 - 11.495,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.13-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.967 - 15.382,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.11.06-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 6.000 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.02.27-ig
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 12.103,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.

Szállodák Egerszalók környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

EgerszalókX