D&A Apartmanház Egerszalók

D&A Apartmanház Egerszalók
D&A Apartmanház EgerszalókD&A Apartmanház Egerszalók
D&A Apartmanház EgerszalókD&A Apartmanház Egerszalók

D&A Apartmanház Egerszalók bemutatkozása

A D&A Apartmanház az egerszalóki gyógy- és wellnessfürdő közelében található. Csendes, nyugodt környezetével várja vendégeit Egertől mindössze öt kilométerre. Kikapcsolódási lehetőséget kínál a három közeli gyógyfürdő, illetve gyerekek számára elérhető az erdő aljában levő játszótér is.

4Szolgáltatás
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

D&A Apartmanház Egerszalók vélemények

Kiváló 2023. augusztus 3.a párjával járt itt
Nagyon tetszett, hogy már 11-kor elfoglalhattuk a szállást ! Az apartman, amit kaptunk, a 2. emeleten van, nagyon jó, hogy van lift. A szobákból a kilátás gyönyörű, rálátni a Nosztalgia fürdőre, gyönyörű zöld minden, bármerre nézek. A levegő leírhatatlan, a fenyőerdő illata mámorító.
Kiváló 2021. szeptember 24.a párjával járt itt
Egerszalók szép,tiszta, kedves kis falu. A sódomb nagyon érdekes jelenség, melyet mindenkinek meg kellene néznie. A nosztalgia fürdő egyszerű, a belépő nem drága Előnye, hogy a gyógyvíz az ottani információk szerint közvetlenül a medencékbe folyik szűretlenül,így a gyógyhatása rendkívül jó. Mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2019. június 10.gyerekekkel járt itt
Az apartman remek elhelyezkedésű, gyönyörű kilátással a sódombra és a környező fenyőerdőre. Sajnos, bár két hónappal előre foglaltunk konkrét szobákat egymás mellé mégis mire megérkeztünk más-más emeletekre raktak minket. :-( Ezt leszámítva nagyon meg voltunk elégedve azzal amit ezért az árért nyújtott a szállás.
Kiváló 2018. június 16.a párjával járt itt
Kellemes csendes szép kilátású környezet. Igényes jól felszerelt szobák.Kedves udvarias kiszolgálás,előzékeny útbaigazítás a környék látnivalóiból és nevezetességeiből.Igazi emberbarát szálláshely,tiszta nyugodt környezet. Aki nyugalomra, kikapcsolódásra vágyik annak szívből ajánlom.
Kiváló 2018. január 27.egyedül járt itt
A lékondi zajos volt,sűrűn meleg helyet hideget fút.Fűtés technika korszerűsítést igényel.Személyzet közvetlen ,kedves.A környezet csendes,pihenésre kiválóan alkalmas.
Kiváló 2017. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat ebben a pár napban. Az apartman nagyon tetszett jó elrendezése volt. A klima sajnos átmenetileg nem volt jó ez az egy dolog volt kifogásoható. Gyönyörű környezet a szoba teraszáról szuper a kilátás! Nagyon köszönjük Györgyi és Anikó vendégszeretetét kedvességét! Jó egészséget és minden jót kívánok nekik! Mindenkinek ajánlani tudom! ! !
Kiváló 2016. november 26.a párjával járt itt
Tiszta,szépen berendezett.
Csendes környezet,kedves személyzet.
Jó hogy sok minden található körülötte.
Nem kell sokat menni ha szeretnénk kikapcsolódni.
Nagyon kellemesen éreztük magunkat,kipihenten tértünk haza.
Szép a só domb,jó hogy van szemben gyógyfürdő ami éjjel 1-ig volt például szombaton nyitva. Ez nagyon jó buli :)
Vissza fogunk térni még ide :)
D&A Apartmanház Egerszalók - SzobákD&A Apartmanház Egerszalók - Külső kép
Kiváló 2016. november 10.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük Egerszalókot a sódomb miatt. Most még szebb volt, mint 4 éve, mert egész éjjel szines fényben világitott.
Ez ennek a szállásnak a külölegessége. Nem csalódtunk benne. A személyzet kedves, a svédasztalos reggeli finom volt.
A beutalónkhoz járt az egri törökfürdőbe belépő. Ott még nem jártunk, nagyon szép volt. Köszönünk mindent.
Kiváló 2016. augusztus 18.a párjával járt itt
Házassági évfordúlónkat töltöttük itt, figyelmesen bekészítettek egy pezsgőt, a fürdőre és a sódombra néző szobát kaptunk. A reggeli jó volt, pillanatok alatt kiszolgáltak, a személyzet segítőkész és figyelmes volt. Mindennel megoltunk elégedve, még visszatérünk máskor is.
Kiváló 2014. június 17.a párjával járt itt
2014. májusban itt töltöttünk pár napot. Az apartman csodálatos, jól felszerelt, kényelmes. A személyzet nagyon kedves. Rendeltünk félpanziós ellátást, melyet a közelben lévő szállodából szállítottak oda és az apartmanba hozták. Fürdő a közelben van. Az apartman melletti szállodában, valamint a szabadtéri fürdő, mely felújításra került.
D&A Apartmanház Egerszalók - Külső képD&A Apartmanház Egerszalók - SzobákD&A Apartmanház Egerszalók - Külső kép
D&A Apartmanház Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás út 3
+36303171925
• masszázs
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• szobaszervíz • kávézó