Hunguest Saliris Egerszalók ★★★★

Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók

A Hunguest Saliris legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Hunguest Saliris Egerszalók - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
Sómágia ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek (min. 2 éj)
Szerelmes szívek
Hunguest Saliris Egerszalók - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Saliris Egerszalók vélemények

Kiváló 2022. április 27.gyerekekkel járt itt
A kinti wellness rész nagyon kellemes,mondhatnám a nyugalom szigete!
Kikapcsolódás teljes mértékben,napozás,kellemes meleg fürdő,gyönyörű táj,jó levegő! Az étteremben kitűnő ételeket fogyaszthattunk!
Az ajándék arcmasszázs is nagyon jól esett,a kozmetikus kishölgy kedves és arany keze van!
A szauna részben azonban nem dolgozott 1-2szauna,gőzfürdő!
Kiváló 2022. április 23.csoporttal járt itt
A 105- ős szobában laktunk, a szoba jó volt. Gyönyörű kilátás a sódombra.
Szerettem volna felmenni a sódombra, de ez csak nagy kerülővel lett volna lehetséges, jó lenne egy közelebbi megközelítési lehetőség.
A szobából kinézve a füves rész nagyon elhanyagolt, ezt mindenképpen rendbe kellene tenni, ez így nem illik egy ilyen neves szállodához.
Kiváló 2022. március 23.a párjával járt itt
Sok látnivaló való van a közelben. Nagyon szép és jó hely a kirándulni vágyóknak. Pénztárcabarát. Ár arany értékben kiváló. Kedves udvarias kiszolgálás. Szép tiszta, rendezett. Nagyon jól éreztük magunkat. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 20.családjával járt itt
Lehangoló volt látni a zöldellő sódombot. Viszont maga a szálloda wellness részlege pompás. Bőséges választási lehetőség a reggelinél, kiváló változatos ételek a vacsoránal. Kényelmes volt a szoba, csak azt sajnálom hogy nem adtak kérésre sem memoriahabos párnát.
Kiváló 2022. március 3.a párjával járt itt
Szuper Hotel
Kényelmes szoba
Tisztaság.
Finom ételek. Nagyon barátságos személyzet.
A fürdőrész is nagyon tetszett.
Lehetett válogatni a medencékben.
Ajánlom másoknak is.
Kiváló 2022. február 25.a párjával járt itt
Nagyon szeretem. Sok medence van, jók a masszázsok, szép helyen található, nagyon szeretem a hangulatot. Többször jártunk már itt, mindig nagyon szuper volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Kiváló 2022. február 25.a párjával járt itt
Egyik kedvenc szállodánkat a Salirist mutatom be. Akik még soha nem jártak itt, elsősorban nekik hoztam ezt a beszámolót. Kisebb hibákat mi is találtunk, de ezek igazából nem befolyásolták az élményt, nem azért jöttünk, hogy ezeket keressük! Észak-Kelet Magyarország legnagyobb vízfelülettel rendelkező hotelében töltöttünk el ismét 1 hetet.
Hunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - VendéglátásHunguest Saliris Egerszalók - VendéglátásHunguest Saliris Egerszalók - BelsőHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - BelsőHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - Belső
Kiváló 2021. december 30.gyerekekkel járt itt
A szálláshelyre 14. 15 perckor érkeztünk, adatainkat felvették, de a szobához való kártyát nem kaptuk meg. 15 óra körül már többször szóltunk, hogy kérnénk a kártyát mivel az akkor érkező vendégek már megkapták. A szobában a televízió 10 percenként kábel probléma miatt nem szolgáltatott adást. Ez folyamatos probléma volt!
Kiváló 2021. december 18.csoporttal járt itt
Az étkezés változatos, különlegességekkel bővített. A személyzet előzékeny és figyelmes. A wellness változatos és egyedi, nem zsúfolt. Fontos volt számunkra a meleg gyógyvíz amiben szinténtén válogathattunk. A medencetér hőfoka is kellemes. Több féle szauna, a szaunaszeánsz kiváló.
Kiváló 2021. november 23.a párjával járt itt
Furcsállom, hogy nem kérnek oltási igazolást. Drágább szoba tipusba kaptunk helyet, de a kilátással azért nem voltam teljesen elégedett, igen az épület szélén voltunk. Az éttermi választék bőséges, ízletes és több különlegesség is van (vad, tintahal karika stb. )
Többször voltunk már a szállodában- összességében szeretjük, főként a széleskörű wellness részleg miatt.
Hunguest Saliris Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád