2030 Érd, Dávid u. 4.

Wellness csomagok Érd városában

Festal Étterem & Club Érd vélemények

2018. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Lányomék esküvőjét tartottuk itt nemrégiben. A tulajdonos már az előkészületek idején is nagyon készséges és rugalmas volt. Már előző nap mehettünk díszíteni a termet és a stéget, ugyanis az alsó szintet kaptuk meg helyszínnek. (Az étterem 3 szintes. ) Fiatal pincérek voltak a felszolgálók, mindegyikük ügyes, kedves, udvarias és gyors.
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Évekkel ezelőtt egyszer tartottunk itt egy céges ügyfélrendezvény, az érdi kollégák javasolták ezt a helyszínt. Érd városközponttól eléggé kiesik, kertvárosi-családi házas övezet a dombtetőn. Csak autóval közelíthető meg, a környező utcák közül néhányon még aszfaltburkolat sincs. Kívülről magas fehér fal takarja el a külvilág elől kertet.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Itt tartottuk fiam esküvőjét a hétvégén, nagyon tudom ajánlani mindenkinek. A vezető és az egész személyzet messzemenőkig segítőkész és nagyon szimpatikus, mindenben készséggel segítettek az egész rendezvény során. Nagyon jó hangulatú esküvőt tartottunk, a fiatalok igazán felejthetetlen, szép élménnyel emlékezhetnek erre az eseményre.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 21.
A tetőtéri Henessy-klubszobában tartották a vadételek köré kerekített étel- és borbemutatót. A kiszolgálás rendkívül udvarias volt, csupán egy plusz pincér hiányzott. Az ételek fenségesek és különlegesek voltak, nagy igykezetet és hozzáétést sugalltak, a borász humoros előadása külön megfűszerezte az estét. Remek estét töltöttünk Érden, ahol egyébként kevés hasonló lehetőség adódik.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már ebben az étteremben. Mindenképpen akkor ajánlatos menni, amikor szép az idő, mert a kertben lévő tó nagyon hangulatossá teszi a teraszt.
Az ételek mindig finomak voltak, a házi készítésű hasábburgonyáért pedig plusz pont is jár (a legfinomabb itt volt).
Kicsit sokat kell várni, de a kiszolgálással semmi gond nem volt.

2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hangulatú hely, már többször jártam ott. Szép kis tó van az étterem területén, melyet kis vízi élővilág tarkít. (Kissé fura hangulatot áraszt a tó mögött félbemaradt építkezés látványa. ) Az étel és ital íze stb. és annak felszolgálása hibátlan volt. A gyermekek az erkélyre és a kis tó környékére is kimehettek amíg készült az étek.

Legnépszerűbb csomagok Érden és környékén
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.465 - 20.198,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2022.01.02.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.31.
City Hotel Budapest
2020.10.22. - 2021.10.23.
Sipito Pihenőpark
Pilis
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2021.10.23.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.250 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2020.12.23.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.

Szállodák Érd környékén
City Hotel Unió  Érd
Libra Hotel Érd
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Festal Étterem & Club ÉrdX