Magita Hotel Erdőbénye

Magita Hotel Erdőbénye
Magita Hotel ErdőbényeMagita Hotel Erdőbénye
Magita Hotel ErdőbényeMagita Hotel Erdőbénye

Magita Hotel Erdőbénye bemutatkozása

Erdőbényén várja vendégeit a háromcsillagos Magita Hotel, gyönyörű panorámával, kristálytiszta levegővel, nyugodt környezettel. Könnyedén megközelíthető autóval érkezők számára Budapest-Miskolc-Erdőbénye, vagy a Debrecen-Nyíregyháza-Erdőbénye útvonalon.

Bényei Fogadó és Étterem Erdőbénye - Napi ár önellátással
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Magita Hotel Erdőbénye vélemények

Átlagos 2015. szeptember 29.a párjával járt itt
Első benyomásra kellemes, barátságos a hotel. A recepción sok tájékoztatást nem kaptunk, mindent kérdezni kellett. Az ételek (mind a vacsora, mind pedig a reggeli esetében)árban messze túlmentek az értékén. Összesen 1 pozitívum volt: a szobából szép volt a kilátás. Elvileg a szoba az alap igényeket kielégítette, az első éjszakáig!
2015. augusztus 6.barátokkal járt itt
A dolgozók nagyon kedvesek, előzékenyek. Az ételek nagyon finoman voltak elkészítve, és bőséges volt.

Viszont a jakuzzi medencéhez, a lépcső mellé jó lenne egy kapaszkodó, hogy az idősebb vendégek is biztonságosan be, és ki tudjanak szállni.

Különben minden rendben volt. Visszatérő vendég vagyok, máskor is voltam itt.
2015. július 14.gyerekekkel járt itt
Csendes, nyugodt hely, pihenésre kiválóan alkalmas. Az étteremben nagyon finom ételeket és kedves kiszolgálást kaptunk. A wellness - részleg elég kicsi, időpontot kell kérni, a kinti medence kissé hűvös. Kisgyerekkel nem ajánlom, mert számukra nincs gyermekmedence. A szobák tiszták, bár eléggé kicsik.
Magita Hotel Erdőbénye - Külső képMagita Hotel Erdőbénye - Medence/kert
Kiváló 2015. július 6.a párjával járt itt
6-an voltunk a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat. Külön kiemelném a hotel udvarán található gyönyörű növényeket, valamint a hely hangulatát. A konyhán készített ételek finoman elkészítve és szépen tálalva kerültek az asztalunkra.
A fanyalgók úgyis találnak kivetnivalót, ezért nem szoktam szobafoglalás előtt elolvasni a negatív kommenteket.
Átlagos 2014. szeptember 7.a párjával járt itt
A reggelinél egy buszos csoport lefosztott mindent, de kb. 15 különálló vendéggel nem nagyon foglalkoztak. Pár felvágott és néhány joghurt pótlásán kívül. Szégyelltem volna vendéglátóként magam. Nem vágyakozom ide többé és ajánlani sem fogom. A portást éppen étkezés közben zavartuk meg érkezésünkkel, és nem volt igazán barátságos.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
2014. március 25.a párjával járt itt
Első benyomásra olyan a hotel,mint egy kis oázis. A parkolóba kanyarodva egy kivilágított autóbejáró és egy szép hotel fogad. Sajnos a parkoló a szállodán kívül van. Igaz,hogy kamerával őrzött,de szerintem az sokat nem ér. . . A személyzet kedves, a pincérek is készségesek, de ők már annyira nem mosolygósak. Kár érte.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat
Kiváló 2014. január 28.a párjával járt itt
Párommal tölthettem el itt egy nagyon kellemes hétvégét. Mindenképpen nagy várakozással tekintettünk eléje,hiszen -bár a férjem a tokaji borok nagy rajongója - még személyesen nem volt alkalmunk a környéken járni. Nekünk elég messze van,ezért hosszas utazás után érkeztünk meg,de megérte.
Magita Hotel Erdőbénye - KörnyékMagita Hotel Erdőbénye - Külső képMagita Hotel Erdőbénye - EgyébMagita Hotel Erdőbénye - EgyébMagita Hotel Erdőbénye - Külső kép
2013. december 27.barátokkal járt itt
Több alkalommal jártunk itt barátainkkal. A szobák kifogástalanok, jól felszereltek. A személyzet lehetne kicsit "mosolygósabb". A reggeli és a vacsora bőséges volt és változatos,de lehetne nagyobb az étterem. Bejártuk a környező túraútvonalakat, jó kikapcsolódási lehetőségek vannak. Nagyon szép,ápolt a park.
Magita Hotel Erdőbénye - KörnyékMagita Hotel Erdőbénye - Környék
2013. október 27.a párjával járt itt
Nagyon hiányzik a wellness rész a szállodából, nem lehetne valamilyen tető megoldással befedni a medencét -esetleg csak télen- ez tökéletesen komfortossá tenné a szállodát. Szokatlan volt az is, hogy egyik reggel nem volt hely a reggelinél, így várnunk kellett a szobánkban míg felszabadul hely, ez eddig még nem fordult elő sehol. Egyébként jól éreztük magunkat, ehhez hozzájárult a csodaszép idő is.
Átlagos 2013. április 22.a párjával járt itt
A szálloda könnyen megtalálható, csöndes és nagyon szép helyen fekszik. A kamerával őrzött parkoló jó, s teljesen ingyenes állt a szállóvendégek rendelkezésére. A szoba tiszta volt, bár elég apró. Családiasabb helyen aktívabb személyzettel találkoztunk már.