Fili Étterem Esztergom
2500 Esztergom, Pázmány Péter út 1.

Fili Étterem Esztergom a térképen

grill ételek ...
Gépzene:
blues, jazz
magyar, angol
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség ...
2000 Ft (kb. ár)
Soproni

Fili Étterem Esztergom bemutatkozása

Kedves Vendégeink!

Örömmel tölt el bennünket, hogy éttermünket
meglátogatták, amely a tradicionális és modern
konyha ötvözeteit kínálja ételkínálatában.

Szeretnénk, ha a gasztronómiai utazásban Önök is
... Tovább >>
Kedves Vendégeink!

Örömmel tölt el bennünket, hogy éttermünket
meglátogatták, amely a tradicionális és modern
konyha ötvözeteit kínálja ételkínálatában.

Szeretnénk, ha a gasztronómiai utazásban Önök is
részt vennének, élményekkel gazdagodva élvezik az
ízeket és a pillanat örömeit, ebben a királyi városban,
Esztergomban.

Bízunk abban, hogy ha megismerték a Fili Éttermet
és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, akkor újra
találkozhatunk ebben a környezetben.

Fili Étterem Esztergom képei

Fili Étterem Esztergom vélemények

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először egy modernebb helyre vágytunk párommal beülni egy ebédre, de magával ragadott minket az étterem kellemes kis terasza és az ételek illata amit már az utcáról belépve megéreztünk. Kellemes a kiszolgálás és az ételekben sem csalódtunk. Picit többett vártunk az ételekre, de ez érthető ha sokan vannak és mindenki ebédelni szeretne ebéd időben.
Kôszeg
Gyöngyös

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pilismarótról jöttünk át Esztergomba, és azért itt ebédeltünk, mert véletlenül az étterem előtt parkoltunk le. Mivel Esztergomban nem vagyunk ismerősek - csak a Csülök Csárdát ismertem, ott többször is megfordultunk évekkel ezelőtt -, meg akartam nézni, hogy az ittjartam. hu-n mit ajánlanak, de a férjem mondta, ne húzzuk az időt, annyira biztos nem lesz rossz.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 11.
Véletlenül találtunk az étteremre a bazilikához közel. Vidékies hangulatú kis étterem. A személyzet kedves, udvarias. Az ételek finomak voltak.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ehetetlen minőségű étel (ízetlen, mócsingos leves, nyers hús), nagyon drágán. Irreálisan hosszú (több mint egy órás) várakozási idő. Kiszolgálás katasztrofális (evőeszközök lemaradtak). A helyiség nem tiszta, a "mosdó" állapotáról nem is beszélve.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ennyire rosszat szerencsére nagyon régen ettünk. Husleves zacskos leves, bablevesben néhány szem konzervbab, agyon borsozva, valoszinüleg Akkor öntötték össze hátul. Söt a rántottsajt is borzalmas, ezért külön elismerésem... Borzasztoan drága ahhoz képest, hogy ehetetlen szemetet árulnak. Végül megprobaltak 500ft Tal kevesebbet vissza adni.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
Négyen tértünk be tegnap az étterembe ebédelni. A nyári meleg miatt szabad téri asztalt választottunk. Itt a külső megjelenés eléggé egyszerű volt, a belső rész ennél hangulatosabb. A mellékhelyiség tiszta. A kiszolgálás nagyon udvarias volt. Annak ellenére nem lehet lassúnak mondani, hogy ezt egyetlen pincér végezte.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 21.
A Filiben már jártam néhányszor évekkel ezelőtt, de akkor más tulajdonosa és neve volt. Most teljesen véletlenül választottuk ezt a helyet a 40 fokos kánikulában, és bár kint ültünk le, szerencsére átlengte annyira a szél, hogy nem volt elviselhetetlen (bent is lett volna hely, de nincs légkondi).
Válasz az értékelésre - 2015. szeptember 1.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük az elismerő szavakat, minden véleményt, kritikát és tanácsot megfogadva kezelünk, igyekszünk javítani észrevételeiken. Étlapunk szezonális, 3-4 hetente változó menükártyával működünk, mely az évszaktól, piaci kínálattól függően cserélődik. Köszönjük és reméljük, legközelebb is minket választanak!
Fili Étterem, tulajdonos

Legnépszerűbb csomagok Esztergomban és környékén
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.10.31.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 4.799 - 26.317,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.09.14.
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
3 nap/2 éjszaka 7.350 - 7.900,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2021.01.01.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.358 - 30.602,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.27. - 2021.09.30.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 34.777,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Green Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.863 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.27. - 2021.09.14.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 29.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.28.
Hotel Gottwald
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.29. - 2020.12.22.

Szállodák Esztergom környékén
City Hotel Unió  Esztergom
Thermal Hotel Visegrád Esztergom
Libra Hotel Esztergom
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Fili Étterem EsztergomX