Rizzo Étterem és Pizzéria Esztergom

4,3
a 69 esztergomi étterem közül
étterem, pizzéria, tésztázó
Rizzo Étterem és Pizzéria Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom

Rizzo Étterem és Pizzéria Esztergom vélemények

Kiváló 2022. szeptember 24.a párjával járt itt
Marha burgert rendeltünk amire egy picit többet kellett várni mint gondoltuk, sok vendég volt az étteremben. De nagyon megérte, hihetetlenül finom volt, és a kiszolgáló személyzet is nagyon szimpatikus és kedves viselkedést tanusított. Ha legközelebb is Esztergomban járunk biztos felkeressük az éttermet.
Kiváló 2022. március 24.a párjával járt itt
Kedves kiszolgálás,udvarias felszolgálók.. Az étel, amit rendeltünk, nagyon finom volt, nem kellett túl sokat várni rá,nagy adag volt ( pizza, gyros tál). Hangulatos az akvárium, pont mellete lévő asztalnál ültünk. Kiszolgálás is rendben volt. Biztos vissza térünk oda, ha arra járunk. Kellemes vacsora est volt.
Rizzo Étterem és Pizzéria Esztergom - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. február 10.barátokkal járt itt
Nagyobb társasággal mentünk, mégis azonnal tudtak asztalt adni. Kedves személyzet, finom ételek. Ár-érték arány teljesen jó. Mi itt nyugaton, a drágább éttermeket "vagyunk szokva", ezért kellemes meglepetés volt, hogy kevesebb pénzért, ugyan olyan mennyiséget és minőséget (ha nem jobbat) kaptunk.
2018. november 12.gyerekekkel járt itt
Kellemes hangulat, ragyogó idő, teltház ellenére gyors, rugalmas kiszolgálás. Nagyon szubjektív egy ilyen véleményezés. Legutóbb nagyon nem volt rendben minden, most teljesen az ellentéte fogadott. Összességében ajánlom másoknak is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. július 13.gyerekekkel járt itt
Vacsorázni tértünk be, és mivel a kertben nem volt hely, a teraszra pedig tűzött a nap, így bent foglaltunk helyet. Ki volt írva, hogy a klíma megy, amiből semmi nem volt érezhető. A tisztaság átlagos vagy egy kicsit alatta volt, a székek foltosak, a dekoráció megkopott, meggyötört, a mosdó tisztasága sem éppen lenyűgöző.
Kiváló 2017. április 4.a párjával járt itt
Párommal nemrég tértünk be az étterembe ami külsőre is nagyon csalogató volt. Belépésünkkor üdvözöltek és azonnal asztalhoz kisértek. Kedves kis pincérlányka kihozta az étlapot és felvette a rendelést . Az étterem nagyon hangulatos kedves családias. Nagy odafigyelessel kihozták a leveseket.
2017. január 3.gyerekekkel járt itt
Egy novemberi hosszú hétvégén tértünk be az étterembe. Kívülről nem valami megkapó a hely,de a belső tér rendben volt. Az étlapon pizzák és egyéb ételek is megtalálhatóak. Zsúfolásig tele volt,éppen egy asztal volt szabad. A pincér kedvesen invitált,a kiszolgálás gyors volt. A pizza és a választott fő fogások ízletesek voltak.
Kiváló 2016. október 7.családjával járt itt
Kicsi de annál hangulatosabb étterem.Kedves kiszolgálás.Isteni finomak az ételek.Az árak is elfogadhatók.
2016. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
A hely kellemes a kiszolgálással sem volt gond
Az étel nagyon finom ízletes kellőképpen fűszeres az adagok hatalmasak!
Ha arra járunk biztos betérünk még
Kiváló 2016. május 15.a párjával járt itt
Mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk. Az ételek, a kiszolgálás, a tisztaság kifogástalan volt. A párom egy levest és egy főételt evett, én pedig pizzát. Minden nagyon ízlett. A helyiség hangulatos és rendezett. Igazán kellemes légkörben elfogyasztott ebéd volt.