Rizzo Étterem és Pizzéria Esztergom

4,3
a 69 esztergomi étterem közül
étterem, pizzéria, tésztázó
Rizzo Étterem és Pizzéria Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom

Rizzo Étterem és Pizzéria Esztergom vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2016. május 12.gyerekekkel járt itt
Május 1-én hétvégén családommal Esztergomba látogattunk, kirándultunk,múzeumoztunk és ahogy lenni szokott a gyerekekkel általában,nos ő a kocsiba beszálláskor már éhes volt:)))Szóval a múzeumi túra után betértünk egy pizzára a Rizzoba,ahogy egyébként már korábban is fogyasztottunk.
Szörnyű 2015. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Borzalmasan koszos, és retkes a hely. Az ablak, az asztal, a pincér köténye (! ). Az evőeszközökre ügyeltek, a sörcsapot is tisztán tarthatják - a csapolt sör korrekt volt - de a hely lehangolóan elhanyagolt, slampos a csilivili dizájn mögött. A kaja rossz, olcsó sz. . . [moderálva, a szerk. ] alapanyogokból, fűszerek nélkül.
Kiváló 2015. február 9.a párjával járt itt
Átutazóban tértünk be a Rizzo nevű étterembe, ahol nem csak a személyzet volt kedves és figyelmes, de az ételek és a környezet is kifogástalan volt. Az étlap változatos, ráadásul az adagok is bőségesek - ugyanakkor a látvány sem volt utolsó. A szép tálalás mellett a szépen dekorált és tiszta környezet is plusz pont volt.
Kiváló 2015. január 17.barátokkal járt itt
Betértünk a barátokkal este felé, hogy megigyunk pár sört. Annyira bele jöttünk, hogy vacsora is lett belőle. A rendelt ételek nagyon finomak voltak és az adag hatalmas, nem bírtam megenni. Baráti társaságok számára csak ajánlani tudom. Nem maradtunk sem éhesek sem szomjasak. Jó hangulatú a hely, és divatos. Aki teheti, próbálja ki, nem fog csalódni.