Rózsakert Étterem Esztergom

étterem
Rózsakert Étterem Esztergom
Rózsakert Étterem EsztergomRózsakert Étterem Esztergom
Rózsakert Étterem EsztergomRózsakert Étterem Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom

Rózsakert Étterem Esztergom vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
Kiváló 2022. szeptember 30.a párjával járt itt
Hangulatos, otthonos, családias hangulatú étterem a vízivárosban, pazar dunai panorámával egy többszáz éves, gyönyörűen felújított épületegyüttesben. A beltérben esztétikus boros polc, patinás tálaló, zöld növények. Az asztalon élő virág, igényes étkészlet és poharak, asztali lámpa.
Rózsakert Étterem Esztergom - EgyébRózsakert Étterem Esztergom - EgyébRózsakert Étterem Esztergom - EgyébRózsakert Étterem Esztergom - EgyébRózsakert Étterem Esztergom - EgyébRózsakert Étterem Esztergom - EgyébRózsakert Étterem Esztergom - EgyébRózsakert Étterem Esztergom - EgyébRózsakert Étterem Esztergom - EgyébRózsakert Étterem Esztergom - EgyébRózsakert Étterem Esztergom - Egyéb
2022. január 17.családjával járt itt
Nem foglaltunk előre asztalt, így is kedvesen fogadtak. Lehet, hogy szerencsénk volt, mert utánunk jövőknek már várni kellett. Étvágygerjesztőnek kacsarilette-t kaptunk, nem volt rossz, de semmi extra. A hozzá felszolgált kenyér viszont maga a csoda! A marhahúsleves egy kicsit sós volt nekünk, de nem volt rossz.
Átlagos 2019. április 11.a párjával járt itt
Az Étterem hét keretében foglaltunk asztalt először. A fix 3. 900 Ft-ért 3 előétel, 3 főétel és 2 desszert közül lehetett választani. De amit én választottam (Sertésszűz zöldfűszeres kéregben, őszi zöldségekkel) kiderült, hogy nincs. ,,Alternatívakén" felajánlották, hogy csirkemellből elkészítik.
Rózsakert Étterem Esztergom - Étel/italRózsakert Étterem Esztergom - Belső