Bazilika alatti Panzió Esztergom ★★★★

Bazilika alatti Panzió Esztergom
2500 Esztergom, Batthyány Lajos utca 7.

Bazilika alatti Panzió Esztergom a térképen

ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 24.
Központi elhelyezkedésű, mégis csendes, szépen felújított panzió, közvetlenül a Csülök Csárda mellett. Aki félpanziót igényel, annak a vacsorát a csárda adja. Saját parkolóhelyek korlátozott számban egy szomszédos telken találhatóak, de az autónk számára már nem volt hely, viszont le tudtunk parkolni közvetlenül a bejáratnál, ez valójában a csárda parkolója, ami hétköznap fizetős és elég kevés autó fér el.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 24.
Nagyon jó helyen található a panzió a városban. A dolgozók készségesek és segítőkészek. A wellnes részlegben megtalálható több minden. A reggeli bőséges, és nagy a választék. A szoba tiszta, és minden igényt kielégít. Nagyon jól éreztük magunkat!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Érkezés után elfoglaltuk a szállást, ami városon belül jó helyen van ( ezért és a 4/5 csillag miatt választottuk ). A szobához vezető folyosón álló szárítókon száradtak a törölközők, asztalterítők a korláton száradtak, amit furcsálltam egy ilyen minőséginek beállított helyen. Amikor ezt megkérdeztem a recepción, elintézték azzal, hogy nincs helyük máshol szárítani.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
Nagyon meg voltam elégedve a szálláshellyel. Központban helyezkedik el, gyalog is minden elérhető. Wellness részleg jó, tisztaság kiváló, kényelmes szobák, reggeli átlagos választékkal.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
Jól éreztük magunkat, a szoba tiszta, kellemes és kényelmes volt, a személyzet kedves és udvarias. Külön örültünk a panzió saját wellnes részlegének. Minden közel van, max 15 perc sétával elértünk mindent, amit akartunk.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
Nagyon tetszett a szállás. Nagy szobák, wellness, kedves személyzet. Reggeli a panzióban, folyamatosan utána töltve. Vacsora egy étteremben, akivel szerződésük van. Itt három fogásos nagy adagos vacsora. Az egyetlen negatívum, hogy kicsi volt a tv képernyő (tényleg). Mondjuk ez minket nem zavart. Most fogják felújítani a panziót.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 19.
Szuper szállás, szuper helyen. A kiszolgálással minden rendben volt. A szoba nagy és kényelmes volt. A kilátás a szobából pazar. A Panzió elhelyezkedése is jó volt, minden pár perc sétára.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10.
Nagyon szép a szálloda, különösen a belső udvar-kert, nagyon hangulatos kis paradicsom. A jakuzzi is nagyon klassz. Az is szuper, hogy olyan közel van a Csülök csárda, ahol nagyon finom és bőséges csülök variációk vannak.

Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 14.006,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 37.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással
2020.12.29. - 2021.01.02.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
Akár 1 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Aquasziget Élményfürdő és Wellness világ korlátlan használatával, játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2-4 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2-4 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Gastland M1 Hotel
Páty
2 nap/1 éjszaka 11.334 - 13.685,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
City Hotel Mátyás
2 nap/1 éjszaka 8.773 - 24.212,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
Érvényes: 2021.01.15-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)