Hotel Bellevue Esztergom ★★★

Három csillagos szálloda
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

A Hotel Bellevue legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bellevue Esztergom - Tavaszi előfoglalási akció (min. 2 éj)
Hotel Bellevue Esztergom - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Bellevue Esztergom - Dunai Élmény (min. 2 éj)
Dunai Élmény
Hotel Bellevue Esztergom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Kedves Wellness Kedvelők! Egy novemberi vasárnapot választottam utazásunk napjául, majd három napot töltöttünk el a szállodában. Tökéletesen kipihentük magunkat, ízletes ételeket ettünk, élveztük a wellness adta pihenési lehetőségeket, a kiváló elhelyezkedésnek köszönhetően pedig bejártuk a környéket.
2016. június 3.gyerekekkel járt itt
Kedves Érdeklődő Olvasók ! Pünkösdkor utaztunk el az ünnepi hétvégén - visszatérő vendégekként a Bellevue Hotelbe Esztergomba. Az étkezés svédasztalos megoldása (a panoráma rendszeres megtekintésével együtt) nagyon jó. Remekül készítik el a kedvencemet, az őzpörköltet is. Kiemelném a szállodai munkatársak kedvességét, szolgálatkészségét.
Átlagos 2016. május 20.a párjával járt itt
Férjemmel töltöttünk tavaly októberben három napot a szálódában,az elhelyezése nagyon jó helyen van,gyönyörű a kilátás,az ételekkel meg voltunk elégedve,finomak voltak! De sajnos a mi szobánk nagyon kényelmetlen volt! tetőtéri szobánk ablaka az égre nézett,nem működöt a hűtő,az ágy kényelmetlen volt,a fürdő szobában csatorna szag volt,nem működött az elszívó! de a kilátás mindent kárpótolt!
Kiváló 2016. május 19.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép, romantikus, a wellness részleg minden igényt kielégítő, habár ottjártunkkor nem működött a pára elszívó berendezés, és így nagyon nehéz volt a levegő. A végére meg lett javítva. . . Az ételek finomak voltak, a takarítás néhol láthatóan felületes. Összességében jól éreztük magunkat, ajánlani fogom másoknak is.
2016. május 18.a párjával járt itt
A szálloda szép helyen van. A gasztronómia jó, bár a svédasztalról hiányzott a halas ételek. Bár a kirándulási helyek szépek, sok érdekesség van, csak az a kár, hogy gyalogosan nem sok lehetőség van a vacsora lesétálásra, ill. aki nem kocsival érkezik kicsit körülményes a programok megtervezése.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt. Megfogattuk hogy minden évben visszatérünk. A környezet super. Tiszta, csendes környéken van. Sok kirándulási lehetőség van akár Esztergomban vagy a Dunakanyar irányába. Az étkezés kiváló melyhez a kiszolgálás is nagyszerű. A wellness részleg szintén kifogástalan. Az alkalmazottak udvariasak,segítőkészek és kedvesek.
Hotel Bellevue Esztergom - Medence/kert
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Többször voltunk családosan. Nagyon meg voltunk elégedve mindennel. A személyzet kedves volt,minden gondunkban segítettek. Az ágyak kényelmesek,az ételek változatosak és finomak voltak. A Wellnesz részlegben a medencék és a szaunák is nagyon jók voltak. Az elhelyezkedése csodálatos panoráma a Dunára nézve,közel szép kiránduló helyek. Esztergom is közel van. Minden tökéletes volt.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Üdvözletem Nektek! Adva van egy hotel,mely a Bellevue nevet viseli,négy csillagos minősítéssel,konferencia és wellness szálloda megnevezéssel, adva van egy hely mely Esztergomként van megadva,Búbánatvölgy helymeghatározással. Pont nem búbánatos a hely, felemelő,magasztos érzést ad át,pont nem Esztergom szívében, inkább a külterületén található, de nekem a szívemben az eddig látogatott helyek alapján Number 1!
Hotel Bellevue Esztergom - KörnyékHotel Bellevue Esztergom - Külső képHotel Bellevue Esztergom - Külső képHotel Bellevue Esztergom - Wellness
Gyenge 2016. május 15.gyerekekkel járt itt
A szálloda gyönyörű környezetben, Budapesttől nem messze található. A szoba elfoglalásakor több hiányosságot jeleztünk, amit gyorsan orvosolt a személyzet. De miért nem ellenőriznek átadás előtt, miért kell már megérkezéskor a vendégnek ezzel foglalkozni? Nagy a spórolás a wellnessben, ha csak pár ember van, csak kérésre indítják be az élményelemeket.
Kiváló 2016. május 13.családjával járt itt
Párom, aki nem épp a wellness rajongók táborát erősíti, néha megkönyörül rajtam és eljön velem, hogy tudjak hódolni eme szenvedélyemnek. Mi tagadás a hotel impozáns külseje is a romantikus alkatokat fogja meg elsőre, amit férjem egy egyszerű grimasszal le is tudott.
Hotel Bellevue Esztergom a térképen
2500 EsztergomŐrtorony u. 49.
1900
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár