Hotel Bellevue Esztergom ★★★

Három csillagos szálloda
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

A Hotel Bellevue legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bellevue Esztergom - Tavaszi előfoglalási akció (min. 2 éj)
Hotel Bellevue Esztergom - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Bellevue Esztergom - Dunai Élmény (min. 2 éj)
Dunai Élmény
Hotel Bellevue Esztergom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

Szörnyű 2024. február 7.a párjával járt itt
Talán azzal kezdeném, hogy évekkel ezelőtt voltunk már a szállodában, akkor még 4 csillagos volt. Mostani utazásunk alkalmával már vissza lett minősítve 3 csillagossá. Szerény véleményem szerint jogosan. Már az előleg befizetésénél gondok akadtak.
Szörnyű 2023. november 9.barátokkal járt itt
Sok probléma volt - pl. rongyos abroszok az étteremben, a kinti medencénél nincs zuhany, stb. A problémákat leírtam a hotelnek, de választ nem kaptam. Még 2 negatív dolog: A dugaljak az íróasztal alatt, s eldugva az éjjeliszekrény mögött voltak, ami rendkívül kényelmetlen volt a telefonok, tablet töltése során, majdnem hason fekve lehetett az asztal alatt bedugni a telefon csatlakozóját.
Szörnyű 2023. augusztus 31.a párjával járt itt
A párommal egyáltalán nem voltunk megelégedve. A hotel állapota, a wellness részleg, az étterem nem felel meg a 4*-al szemben támasztott elvárásoknak. Kényelmetlen ágy, lyukas függöny és szőnyeg. A kert rendezetlen. Időben mentünk vacsorázni, de a legtöbb étel már elfogyott, melyeket nem pótoltak. Kevés a választék. Az egyetlen pozitívum, hogy a személyzet kedves volt.
Szörnyű 2023. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Semmi nem tetszett a szállodában . A szoba amit előszőr kaptunk szőrnyű volt, az ágy ezer éves rugós , minden mozdulatnál a hátamba álltak a rugók, undorító vékony kb 2 Centiméteres szivacs volt rá rakva ami gusztustalanul koszos volt. Reggelre el leptek a hangyák a fürdőszobában, a WC elé egy falat építettek szóval nem lehetett ráülni .
Szörnyű 2023. július 20.a párjával járt itt
Hol is kezdjem! Milyen volt a WIFI? Nagyon erős makszimális, csak a probláma hogy nem vezetett sehává. Nem volt internet! Milyen volt a kilátás a szobából? Én az ágyra fölálva kiláttam az ablakon, a nejem alacsonyabb ő sehogy. Milyen volt a wellnes részleg? Valamikor nagyon szép. Kár hogy a javításokat nem szakszerűen végzik.
Szörnyű 2023. május 27.a párjával járt itt
A fogadtatás jó volt kedvesek. A recepciós. nagyon barátságos. És segítő kész. A szoba jó volt de a fürdő állandóan folyt a WC. Világítás gyenge. A szobában ki voltak égve a lámpa. Recepciós nak szóltunk. és ki cserélte. Jött a vacsora. 7utan mentünk. hát nagyon hiányos volt. jóformán, semmi. Szóltunk hogy lesz. .
Szörnyű 2023. január 21.a párjával járt itt
A szobában elvileg semmi technikai dolog nem működött.Futes talán 2 napon volt, hűtő semmi,a szekrényen 2 helyett 1 ajtó volt, azt toligaltuk ide oda.A függöny T kétszer raktam vissza, aztán elfáradtam.Harom nap alatt 3 alkalommal kellett karbantartot hívni,a negyedikén már a kitartás mellett döntöttem.
Szörnyű 2022. október 18.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk ott 3 éjszakát. A szoba nagyon koszos volt, a fürdő katasztrófa, penész és vízkő mindenhol, a szoba fala csupa kosz, foltos. A zuhany eltörve, a fülke ajtaja kiugorva a sínből(lóg az ajtó)! A két szappan adagolóból egyik sem volt feltöltve! Az ételek finomak de kevés a választék.
Szörnyű 2022. július 28.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszakára mentünk, második nap 12:00-kor közölték, hogy a wellnessrészt már nem lehet használni. Mert filmforgatás lesz, az a nap teljesen elveszett, filmesek 23:00 után is használták wellness részt de már pancsolásra. Hajnali 3ig. Aludni sem tudtunk mert úgy üvöltöttek mint a sakál, mind erről bejelentkezés után tájékoztattak minket. Így esélyt sem adtak, hogy máskor menjünk.
Szörnyű 2020. október 7.a párjával járt itt
Csalódás, semmiképen nem 4*. Szoba: régi matracra egy szivacs van dobva mint fedőmatrac (ez sem az elmúlt években került rá), terasz szétesőfélben, burkolat leesve, nincs világítás, nincs elegendő szék, amik vannak azok sem most élik fénykorukat. Szobában kevés a dugalj, valamelyik lámpában izzó sincs.
Hotel Bellevue Esztergom a térképen
2500 EsztergomŐrtorony u. 49.
1900
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár