Schweidel Szálló Esztergom

Schweidel Szálló Esztergom
Schweidel Szálló EsztergomSchweidel Szálló Esztergom
Schweidel Szálló EsztergomSchweidel Szálló Esztergom

Schweidel Szálló Esztergom bemutatkozása

Apartmanház, olcsó szállás, Esztergomban a Schweidel József u 6. alatt. Egész évben nyitva! 24 órás portaszolgálat! Szállónk az ipari park bejáratánál, a Suzuki főbejáratától 500 m-re található.
Önellátásra alkalmas apartmanokat kínálunk rendkívül kedvező áron rövid vagy hosszabb távra.

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Napi árak reggelis ellátással
2025.01.03-ig
Bazilika alatti Panzió Esztergom
38.569 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Schweidel Szálló Esztergom vélemények

2016. augusztus 14.a párjával járt itt
Feleségemmel voltunk itt! Minden rendben volt! Az árhoz képest arányos a szállás minősége! A recepciósok,kedvesek,udvariasak! Tiszteság volt mindenütt! Aki olcsó és elfogadható árban lévő szállást keres annak csak ajánlani tudjuk! Bár távol van a város közponntól,de ez nem zavaró körülmény! Egy kis sétával elérhető minden!
2016. május 10.a párjával járt itt
Aprilis vegen töltöttünk el a ferjemmel 2 ejszakat a Schweidel szalloban, nagyon kedves fogadtasban volt reszünk a recepcios hölgytöl, szolgalatkesz, nagyon kedves volt. Egy kenyelmes kis apartmannt kaptunk, az agy is kenyelmes volt, a fürdöszoba szep tiszta, a konyha felszerelve edenyekkel, fözni annyira nem lehetett, egy kis villanyrezso volt, es a melegitesre egy nagyon öreg micro, amit nem nagyon tudtunk hasznalni, de azert megoldottuk.
Kiváló 2013. október 11.gyerekekkel járt itt
Én a párommal és három gyermekkelm voltam itt. Kedvező árú apartmant kerestünk. Az Schweidel Szállóban ezt meg is találtuk. Az elvárásunknak megfelelt. Tisztaság volt. Az alapfelszereltséget kérésre kiegészítették. Az alkalmazottak barátságosak, kedvesek, segítőkészek voltak. A gyerekeknek volt udvari rész, ahol szaladgálhattak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2013. május 20.a párjával járt itt
Alapvetően a személyzet kedves és segítőkész volt,bár a recepciónál várakoznunk kellett elég sok időt,mire valaki meglátott minket. Az ígért szoba helyett egy másikat kaptunk,ami nem volt túl pozitív,a reggeli ugyancsak nem szárnyalta túl a tőle elvártakat,tisztaság volt,kissé fapados a berendezés,ezáltal pedig nem hangulatos a hely.
Kiváló 2013. április 23. járt itt
Barátságos, mosolygó személyzet, jó parkolási lehetőség. Szerény, de tiszta minden. Apartmanban voltunk, a konyha alapfelszereltségű, de ami hiányzik, azt kérésre adják, pótolják. Szabadban, fák alatt kiépített sütési, főzési lehetőség van.
Reggelit külön kérésre és ár ellenében elfogható áron és bőségesen adnak.
Vendég-központú, rugalmas, alkalmazkodó szálláshely.
Schweidel Szálló Esztergom - Külső képSchweidel Szálló Esztergom - Külső kép